Skocz do zawartości

VI zlot forumowy Borki :)


Bart3z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :icon_razz:

 

Mamy styczeń, a tutaj o kolejnym zlocie forumowym cisza :icon_mrgreen:

 

Czyżby nie było chętnego do organizacji, chętnych na spotkanie?? :crossy:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_razz:

 

Mamy styczeń, a tutaj o kolejnym zlocie forumowym cisza :icon_mrgreen:

 

Czyżby nie było chętnego do organizacji, chętnych na spotkanie?? :crossy:

 

Pozdr

ej, daj wytrzeźwieć po poprzednich ;)

 

i spokojnie. zimowe Borki już były. a za często nie mogą być, bo nam się znudzi i trzeba będzie nowego miejsca szukać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem kiedy będą ale ja na pewno będę :icon_mrgreen: jak się ogarnę w robocie to z organizacją mogę pomóc. Jak się odrobinę ociepli to może jakieś mini borki się zrobi, albo przedborki. Coś się wymyśli, na razie muszę wytrzeźwieć po porzednich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Asia napisała za często też nie można, więc Marcin propozycje przed lub mini odpadają, ale nad głównym można pomyśleć np. na przełomie marca/kwietnia...

 

Ja też będę na pewno :clap:

 

P.S.

Ładnie się popiło :D

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt mnie nie ubiegnie to wezme się w garsć i koło sierpnia powinny być Borki.

zgłaszam sprzeciw. Borki koniecznie :bigrazz: muszą być pod koniec września, więc jesli wcześniej jeszcze jakieś mają być, to raczej na wiosnę, a nie w sierpniu. zwłaszcza, że w sierpniu chyba już coś innego ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie o pasowanie chodzi, a o tradycję!! główne Borki są pod koniec września i koniec dyskusji!!

Asiu, miej litość nad starymi, zmęczonymi oczami i zmień /jakby nie patrzył, jednak piękny/ kolorek na nieco ciemniejszy...plis... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, miej litość nad starymi, zmęczonymi oczami i zmień /jakby nie patrzył, jednak piękny/ kolorek na nieco ciemniejszy...plis... :crossy:

Hehe powodzenia jak zmieni kolor :biggrin:

 

Asiu o co chodzi z tym, że "w sierpniu chyba już coś innego ma być"?? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, miej litość nad starymi, zmęczonymi oczami i zmień /jakby nie patrzył, jednak piękny/ kolorek na nieco ciemniejszy...plis... :)

 

 

Statku, mam nadzieję że na wiosennych Borkach się w końcu poznamy, bo na ostatnich jakoś się mnie wystraszyliście :clap: Trza było popytać, byłem cały czas :lalag:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka się męży... Nie słyszałes?

aaaaaaaaaaaaaaaaahahahahaha :lalag: :clap: dobre :bigrazz:

bardziej chodziło o to http://forum.motocyklistow.pl/Gizycko-2007-t74027.html oraz faktycznie "osobistą" imprezkę, ale absolutnie nijak nie związaną ze zmianą stanu cywilnego ;)

 

a koloru niestety nie mogę zmienić. wiesz. mam taką blokadę na forum od Admina. za karę, że za dużo piłam :)

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka się męży... Nie słyszałes?

Nie byłem na listopadowych borkach to też wiele rzeczy mnie ominęło :lalag:

 

Zlot w Giżycku?? Hmm coś więcej mi możecie powiedzieć?? :)

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...