Skocz do zawartości

derbi senda 50 - co o niej myslicie?


grebur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja znowu mam derbi sende x-treme SM 80 z 2005ri i ma 18 Km. Leci jakies 115-125 max na seryjnym silniku tylko mam cylinder 80 i rozne inne zeczy zmienione...Tylko teraz cos nie wiem co sie dzieje bo jak chce nagle przyspieszyc to go tak jakby muli ale ne zwalnia i musze tak chwile poczekac odpuscic i dodac gazu az wejdze na wysokie obroty to wtedy wyrywa, ale wczesniej tak nie mialem bo odrazu po zmianie biegu wyrywal.Ale chyba cos mam z obrotami bo krecilem troche ta srobka i teraz nie moge tego idealnie ustawic, albo gaznik mi sie zapchal sam juz nie weim, moze wie ktos co sie moglo stac bo motor ma maloprzejechane a niesadze zeby to byla jakas duza awaria?? :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, mam podobne pytanko jak kolega wyzej, 2dni temu jezdzilem w deszczu dosc długo, jezdzilem po kalużach itp. i od tamtej pory mi na wolnych obrotach niechce wkrecic, zmieniam na 5bieg z 4 przy 6tys obr to tak muli ze musze zredukowac do 4 dac mu do 9tys obr. o dopiero wtedy 5 bieg załapie i "jakos" zacznie przyspieszac, ale itak muli jak h*j ... czy to wina brudnego gaźnika ? moze dostała sie jakas woda czy syf i mi sie zapchał?

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, wiecie moze jaka jest zebatka z tyłu (wszystkie info potrzebne zeby zamowic nową ) niewiem ile ma zębów, chyba jest na 4 mocowania, bo wczoraj mi sie rozje***

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ktos mi powie gdze derbi ma blokady mam sende r z 96r leci mi 60 ;/ z przodu ma 12zebow a z tylu nie wiem ale duza nie ma ez za bardzo mocy pod gurki kiepsko na 1 a na 2 nie ma mowy czyc ze zablokowana ma 9 kompresi wiec to nie kapitalka mam dysze w gazniku 60 pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...