Skocz do zawartości

Polski Klub Chińskich Motocykli


lmurawski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to logo jest w pyte

ta chinska czapeczka na znaku i zbeszczeszczone skrzydla naszego orla

piekne

A po czym poznałeś, że to ksrzydła orła, na dodatek jeszcze naszego? Taki z ciebie ornitolog w pytę? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, spokojnie.. pracują. Ale nie zajmujemy się wyłącznie sama stroną. Zrozumcie że i Murawski i nasza redakcja mamy swoją działalność którą musimy stawiać na pierwszym miejscu. Poza tym chcemy przygotować stronę naprawdę dobrze i graficznie i merytorycznie. Dajcie nam odrobinę czasu i wszystko będzie OK. A tak na marginesie prosiliśmy żeby przesłać zdjęcia swoich motocykli najlepiej z krótkim opisem wad i zalet jak do tej pory jedynie (przynajmniej do mnie) przesłał Luca - dzięki :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, spokojnie.. pracują. Ale nie zajmujemy się wyłącznie sama stroną. Zrozumcie że i Murawski i nasza redakcja mamy swoją działalność którą musimy stawiać na pierwszym miejscu. Poza tym chcemy przygotować stronę naprawdę dobrze i graficznie i merytorycznie. Dajcie nam odrobinę czasu i wszystko będzie OK. A tak na marginesie prosiliśmy żeby przesłać zdjęcia swoich motocykli najlepiej z krótkim opisem wad i zalet jak do tej pory jedynie (przynajmniej do mnie) przesłał Luca - dzięki :icon_biggrin:

Doczekasz się i ode mnie, nie bój nic. Muszę go poskręcać, bo troszkę grzebałem ostatnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zrobcie tam te dzialy porad technicznych, ktore mialy byc na innej stronce ale nic z tego nie wyszlo...

To naprawde przyda sie wszystkim nowym nabywcom chinszczyzny...

Tylko musicie rzetelnie przekopac sie przez ponad 4000 postow :biggrin:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz sobie na godlo i porownaj

Chyba dawno nie byłeś na pochodzie 1-szo majowym :icon_rolleyes: :cool: :banghead:

Ja tam nie widzę nic wspólnego z godłem.

Tak wygląda godło:

http://www.bibliofilur.republika.pl/album/symbole.htm

Edytowane przez andrzej.las5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie, spokojnie.. pracują. Ale nie zajmujemy się wyłącznie sama stroną. Zrozumcie że i Murawski i nasza redakcja mamy swoją działalność którą musimy stawiać na pierwszym miejscu. Poza tym chcemy przygotować stronę naprawdę dobrze i graficznie i merytorycznie. Dajcie nam odrobinę czasu i wszystko będzie OK. A tak na marginesie prosiliśmy żeby przesłać zdjęcia swoich motocykli najlepiej z krótkim opisem wad i zalet jak do tej pory jedynie (przynajmniej do mnie) przesłał Luca - dzięki :icon_question:

Witam, poczekamy bo co nagle to po diable, pozdrawiam redaktora i wszystkich na trasach motocyklistow czesc :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...