Skocz do zawartości

Doktor MENTOS i "szkolenie w jeździe na tylnym kole..."


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to powinno wylądować przy piwie albo lepiej czymś mocniejszym ... albo od razu w oczyszczalni a nie w szkole jazdy ...

 

nie podoba sie ?? To nie czytaj !

 

 

 

 

 

 

Marcin uzupelnil wszystkie moje posty i nie widze sensu prowadzenia dalszej dyskusji. Kazdy nastepny post ktory nie bedzie podawac faktow bedzie zwyczajnym spamem (np.puniszman)

 

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mentos sie pojawił i zaczął niby jezdzić,wszystkich wyzywał od dresów,hujów,szmaciarzy,pedałów(cytuje)złodziei,ze mają lepsze motocykle a na 1000 to kazdy potrafi dac na kolo.A on to wszystko na Jawie potrafi,jest najlepszych kaskaderem w europie środkowo-wschodniej(takze jego cytat) i wiele innych...

 

Nie wazne było dla niego co o nim mowią,byle by mowili a wszyscy wieszali na nim psy za powyzsze zachowanie

 

Chciał za wszelką cene zwrocic swoja uwage(najpierw w sposob powyzej) potem zaczał wymyslac cuda

typu napedzenie sie hayabusa na wielkiej rampie która pozwoli mu wyskoczyc na kilometr w góre i lądowac na spadochronie,napezenie sie do 100km/h na motocyklu i walnieciem w sciane na torze kartingowym(!!!) i inne cuda ktorych naprawde nie sposob zliczyc

 

Nie wspomne o tym jak rozpowiadał po swojej wsi ze Raptowny nie żyje i to on w tym roku wygra freestyle....(!!!)

 

Nikt nic od niego nie chciał,nikt sie go nie czepiał ani nic....tylko sam wpierdalał za przeproszeniem kij w mrowisko

 

To ze groził nie raz małolatom a takze całemu Kamikaze Squad tym ze czeki na nas juz są wystawione dla ruskich to nic.....Bo jak jemu ktos powiedział ze dostanie w łeb to ten zaraz na policje leciał...

 

Dureń zawsze będzie durniem(zakompleksionym,niedowartosiowanym i prostackim)

 

Tyle w tym temacie.Wiecej nie chce mi sie pisac bo renta by mnie tu zastała.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mentos sie pojawił i zaczął niby jezdzić,wszystkich wyzywał od dresów,hujów,szmaciarzy,pedałów(cytuje)złodziei,ze mają lepsze motocykle a na 1000 to kazdy potrafi dac na kolo.A on to wszystko na Jawie potrafi,jest najlepszych kaskaderem w europie środkowo-wschodniej(takze jego cytat) i wiele innych...

 

Nie wazne było dla niego co o nim mowią,byle by mowili a wszyscy wieszali na nim psy za powyzsze zachowanie

 

Chciał za wszelką cene zwrocic swoja uwage(najpierw w sposob powyzej) potem zaczał wymyslac cuda

typu napedzenie sie hayabusa na wielkiej rampie która pozwoli mu wyskoczyc na kilometr w góre i lądowac na spadochronie,napezenie sie do 100km/h na motocyklu i walnieciem w sciane na torze kartingowym(!!!) i inne cuda ktorych naprawde nie sposob zliczyc

 

Nie wspomne o tym jak rozpowiadał po swojej wsi ze Raptowny nie żyje i to on w tym roku wygra freestyle....(!!!)

 

Nikt nic od niego nie chciał,nikt sie go nie czepiał ani nic....tylko sam wpierdalał za przeproszeniem kij w mrowisko

 

To ze groził nie raz małolatom a takze całemu Kamikaze Squad tym ze czeki na nas juz są wystawione dla ruskich to nic.....Bo jak jemu ktos powiedział ze dostanie w łeb to ten zaraz na policje leciał...

 

Dureń zawsze będzie durniem(zakompleksionym,niedowartosiowanym i prostackim)

 

Tyle w tym temacie.Wiecej nie chce mi sie pisac bo renta by mnie tu zastała.....

 

Jedno mogę potwierdzić - kiedyś na jakimś zagranicznym forum sam czytałem jak łamaną angielszczyzną chwalił się że jest najlepszym stunterem w Europie środkow-wschodniej. Nie znam go, ale koleś jest żałosny i jestem w stanie uwierzyć w to co powyżej

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uehehe, nie oceniajcie ludzi których nie znacie, znalazło się 10 obrońców Raptownego,ale sprawy nikt nie chce wyjaśnić. Natomiast jak jechać po Mentosie to wszyscy, a ciekawe ilu z nim rozmawiało, że tak go znacie D.gif

 

Pikna polska rzeczywistość.

 

PS i nie piszę tego żeby zająć stronę w tym "odwiecznym" konflikcie tylko żeby pokazać hipokryzję części z was. Ja też mogę powiedzieć ze pan X jest ch*jem bo większość tak twierdzi, a pan Y jest cacy bo go poznałem i mi imponuje. Fakty, podajcie fakty to będziemy oceniać a nie takie pierniczenie o szopenie.

to wyślij mientusowi zaproszenie do dyskusji. może potrafi obronić swoje "dobre imię" .....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie sa fakty

 

To nie jest fakt, tylko informacja od jednego z użytkowników forum o tym co tam zaszło. Nie, że w nią nie wierzę, tylko jakąś bajeczkę mógłby nam wcisnąć każdy użytkownik tego forum. Coyote: nie obstaje za mentosem, to nawet nie moja sprawa, nie znam go itp. ale fajnie jakby ktoś potwierdził dla ścisłości Twoją wersję, wtedy będzie można mówić o "fakcie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie byc goloslownym to wklejam jeden z jego wpisów dziwnej tresci z pewnej starej ksiei gosci na ktorej zatruwał yycie wielu motocyklistom

 

hahahahahaha powiedz Kid że pikuś mnie dopadł na Zakrzówku z kolegami podjechali samochodem i opluł mnie pokazując mojej dziewczynie jakim jest wieśniakiem. A jak był sam to uciekł, tak samo jak każdy jego kolega jak mnie widzi na mieście to spieprza a ja s*am na nich i na ciebie też bo ty na Zakrzówek nie wychodzisz. A wyjdź tylko to będziesz bochaterem kolejnego filmu. hahahhahaha najfajniejsza strona www.allmentos.prv.pl

www.szkolakola.prv.pl

www.stuntriders.prv.pl

www.Dr Mentos.prv.pl

www.ETLublin.prv.pl

www.FSF.prv.pl

hahahaha więcej nie mogłem bo jestem zjobemmmmmm hahahahahaha :P uhhhahahauuuhhahahahah ale z was brechta hahahahaha Elvis motocyklista hahahahahahahaha Kid też teraz przezz "Ż" hahahaha ale mam z was polewke hahahaha zobaczcie kto jak jeździ według Crazy Dana Jacsona.

Mentos

6905368

http://www.allmentos.prv.pl

2004-06-15 19:17:24

IP: 80.49.176.144

 

 

 

hehehe nie powiem że mi nic nie ściska d...py ponieważ to by było potwierdzeniem tego. hahahahah ja się nie boje że ktokolwiek jeździ na R6 lepiej odemnie. ma sprzęt na wtrysku ja mam troszkę inny chciałem tylko zauważyć że triki hubiego są takie że każy kto ma taki motocykl zrobi tak samo jak poćwiczy. A zobaczymy wszyscy jak będą wyglądać ich motocykle gdy się nauczą jeździć tyłem hehehe hehehe zobaczymy jak ja bede miał jakiś nowszy model co się będzie działo:D adijos koval by napisał ciao baby

mentos

6905368

http://www.drmentos.prv.pl

2004-10-20 14:01:49

IP: 80.49.176.139

 

 

Spoko spoko przyjedzieta zobaczyta kto daje a kto udaje. niech brak motocykla nie będzie dla Huberta przeszkodą. Ale polegniecie na własnym terenie hahahahaha i wyjdzie kto zapie**ala a kto jeździ dla fanu hahahah Słyszałem że jak gadacie z ludźmi to mówicie że jeździcie dla fanu ja jeżdżę bo to kocham i to jest moje życie. Do zobaczenia 29 sierpnia na torze niech wygra lepszy. Jak nie przyjedziecie będzie walkoverem hehehehe

 

Czekajta:P

 

Burak mentos daje uuuuuu

mentos

http://www.allmentos.prv.pl

Zakrzówek, 2004-08-03 18:21:26

IP: 80.49.176.139

 

 

 

 

Staralem sie nie wyrywac z kontekstu.Inaprawde,jak mialbym teraz tego wszystkiego szukac to renta....Poza tym,nie chce mi sie bo mam to gdzies tak naprawde,nikomu nie musze nic udowadniac.Ten kto wie to wie jak było i jest........a epopei nie bedziemy tu pisac

A to wpis jakiegos,nie znanego mi człowieka-opinia tego co sie działo...

 

Jestem z ta stronka od poczatku tyle ze sie niewpisuje.POzdro dla Zeusa (Twoj brejdak pisze)Pyzy i całego Kamikadze squad.A do sprawy patrze na MENTOSA i zastanawiam sie czy on jest chory i czy go trzeba poddac leczeniu.Moim zdaniem leczenie tego człowieka jest WSKAZANE.NIewiem co w tej twojej głowce Mentosku jest ale chyba od upadkow nic.Proshe Cie niemadrz sie tylko idz skakac nad kominami elektorciepłowni,,,najlepiej bez spadochronu.

Grelak

1709693

Lublin, 2004-08-03 21:08:30

IP: 217.97.34.164

Edytowane przez Coyot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...