Skocz do zawartości

wielka baza artyulów, danyc, fiszek itp www.mz-data.end.pl


viperPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Zostala opublikowana strona , gdzie będą sie skupiały wszelkie informacje na temat MZ.

 

Prosze o nadsylanie materiałów na ftp://viperpl.smsnet.pl. Jesli serwer jest off to via mail: [email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaszczyt! Mój głos jako pierwszy - taki opiniotwórczy...

Pomysł przedni, tylko wymaga organizacji. Jedna osoba musiałaby udostępnić stronę do przechowywania danych. Do niej możnaby posyłać swoje zasoby, a ta osoba zajmowałaby się opracowywaniem (uporządkowaniem) nadesłanych materiałów. Jest ktoś chętny? Możnaby również umieścić tam galerię ciekawych MZtek, np zna ktoś skuter MZ? Mam kilka zdjęć takiego modelu.

Generalnie jestem jak najbzrdziej za!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wiec, ja mam na ftp jeszcze okolo 10 mb ( 24h ) .NO to moze prosta stronka , o adresie np www.mz-data.prv.pl z odniesieniami do plików które będą na różnych ftp`ach. Wiec proponuje aby każdy kto ma coś ciekawego załozyl konto na darmowym ftp/http i przesłal mi linki do materialów na PW lub maila , lub na mojego ftepa na moim kompie ftp://viperpl.smsnet.pl/ ( tutaj uploadujcie pliczki które są za wielkie na maila) --> najlepiej uzywajcie jakiegos menagera który ma resume :D)

Co Wy na to ?

 

PS robie stronke :D juz prawie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstala stronka gdzie będzie znajdowala sie cala baza tzn linki do poszczególnych materialów. Narazie jest to wersja beta ale mysle ze ogólny image stronki bedzie Wam sie podobal jesli nie ... to pisac uwagi a cos z tym zrobimy. Na stronce macie dzial UPLOAD , przy wysylaniu plików zaznaczcie od kogo to jest np. schemat-zbyhoo :D) .

 

ADRES : www.mz-data.end.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-tek!

Gwoli ścisłości:

Opis etz 250 ze Świata motocykli [viperPL]

oraz

Układy wydechowe 2T T.Sałka - opis ze świata motocykli [viperPL]

 

Rozpoznaję tutaj swoje fotki, które onegdaj posłałem Ci viper mailem... Możesz je przekazywać komu chcesz, ale umieszczanie obok swojego nicka to pewien nietakt...

Nie gniewam się... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko juz to zmieniam , i bardzo przepraszam ..... zapomnialem poprostu od kogo to dostalem a bylo to dosyc dawno

WIec jeszcze raz apeluje o napisanie w pliku swojego nicka takze.

 

Ps. Slijhcie najlepiej na ftp a jesli jest wylączony to via mail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Zostala opublikowana strona ' date=' gdzie będą sie skupiały wszelkie informacje na temat MZ.

 

Prosze o nadsylanie materiałów na ftp://viperpl.smsnet.pl. Jesli serwer jest off to via mail: [email protected]

 

 

Przypominam że aby przykleić temat potrzebna jest zgoda moderatora.

Bardzo proszę o przestrzeganie tej zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pipcyk, przyklej prosimy, jeśli to tylko możliwe, ten temat, bo jest/będzie naprawdę przydatny! Niektórzy twierdzą, że do MZ jest sporo literatury, a wg mnie to nieprawda. Solidnych pozycji traktujących o czymś wiecej, niż technice zmiany biegów i właściwych obrotach, jest naprawdę niewiele. Dlatego taki temat jest bardzo potrzebny, jako przyklejony łatwiej go będzie znaleźć. Da się coś zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, szykuje sie kolejny update naszej stronki. Mianowicie zmieniam menu --> na taie bardziej wygodne rozwijane.

 

jakie dzialy i pod dzialy proponujecie ??

 

są aktualnie: DOWNLOAD ---- moze barsziej sprecyzowac ten dzial i dodac jakies pod dzialy ???

 

Nasze maszyny ------ nie wiem czy jest sens ukladania tego w kilka podzialów np. przerabiane / oryginaly .....

 

moze jeszcze cos dodac ??

 

czekam na wszelkie pomysly --forum , mail ,--- najlepiej GG 2961090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...