Skocz do zawartości

Metallica w Polsce, kto jedzie?


rafi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ekipe to ja myślę, że warto byłoby na jakis nocleg zebrać. bo nie wiem jak Wam ,ale mi średnio odpowiada opcja tłuczenia sie pół dnia motocyklem do Chorzowa, potem wymęczyć się na koncercie i pół nocy znowu w siodle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do liveNation - już wysłane!!!! Zamawiałem 6 stycznia. Maja mały poślizg.

 

Kolego podaj mi do nich numer bo nie moge zlokalizować na stronie a chciałbym się dowiedzieć czy zaksięgowali moja wpłatę. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ludziska! Też się wybieram i chciałbym tam pojechać na moto :biggrin: . W związku z tym mam pytanie co robicie z kaskiem, żeby go ktoś nie zapier....kosił? Na koncert z nim pewnie nie wpuszczą (bo chyba pod białą broń podlega), oddać w depozyt - pewnie trochę kosztuje i jest z tym trochę zamieszania, zwłaszcza przy odbiorze. Zwykle wkładam w kufer, ale ten mój kuferek to taki lichawy, że chyba wystarczy mocniej szarpnąć i po sprawie. Może jakiś parking strzeżony w okolicy stadionu? Doradźcie bo nie chciałbym wracać w samej kominiarce.... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem do LiveNation, zaczęli wysyłać bilety na koncert.

 

Chwalić się Panie i Panowie, kto już otrzymał??

 

Ja na razie czekam dwa tygodnie i nic, ale sądząc po waszych postach, to co najmniej miesiąc trzeba. Cholera, szkoda, że nie wiedziałem że w EMPiKu można kupić.

A co do podróży, to najprawdopodobniej na dwóch kołach, nocleg mam u znajomych w Tychach (nie za blisko, ale lepsze to niż nic). No chyba, że ekipa z forum wymyśli coś lepszego to mogę nawet nocować w knajpie na browarze :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z Chorzówa pomoże i powie czy gdzieś koło stadionu jest jakiś parking strzeżony ? Bo ja pewnie będę również motocyklem i chciałbym jakieś bezpieczne miejsce dla niego znaleźć.

 

 

 

Witam.

Też mnie to interesuje, co prawda wybieram się na 4oo ale też przydało by się gdzieś bezpiecznie zaparkować żeby na koncercie nie zaprzątać sobie głowy niepotrzebnymi rzeczami.

 

Jako że niestety nie kupiłem jeszcze biletów a są już z tym problemy to gdyby ktoś miał na zbyciu bilet na płytę to jestem chętny i dobrze się odwdzięczę :icon_eek: (kontakt na PM albo [email protected])

 

Byłem 4 lata temu i teraz nie ma takiej opcji żebym przegapił ten koncert.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dwóch tygodni mam bileciki w garści. A jedzie nas ładna grupka. 20 moto zakręconych w busie z Trzebiatowa, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Szczecina. Fajna zabawa się szykuje.

Do zobaczenia na koncercie.

Edytowane przez Kefas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie spotkamy Pietrucha, i poszalejemy :icon_mrgreen: :crossy: :icon_twisted:

Lester mam taką nadzieję, że będzie świetna zabawa. A wiadomo jak jest świetna ekipa i dobra kapela, to impreza musi być super. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nareszcie bilet - zamawiałem na początku stycznia a dostałem w połowie marca. Niezły poślizg.

 

Metallica swoją drogą, ale jeszcze Iron Maiden będzie grać (chyba w sierpniu?), Sepultura też się miała jakoś pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...