Skocz do zawartości

Polerka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolezka chce zebym zrobil mu polerke ramy i rantow felg w X11 chcialem zasiegnac opinii na temat ile ogolnie placi sie za tego typu robocizne wiadomo ze dla swojaka tzeba zrobic promocje ale ciekawi mnie ile kasuja ludzie ktozy sie tym zajmuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te ranty felg to zama polerka czy z malowaniem środka? Co do robocizny to ciężko powiedzieć bo raczej nigdzie seryjnie tego się nie robi. A ci co robili to twierdzą że pierwszy i ostatni raz w życiu. Myśle ze za rame nie mniej niż 200 co do kół to z 70 za sztuke + materiał czyli papier i pasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ramy i felg to zrobilem juz 3 motorki i w sumie mam juz na to swoj sposob zeby sie nie zaje... robota

Chociaz zawsze jak skoncze polerke to obiecuje sobie ze juz nigdy wiecej......

Edytowane przez GHOSTRIDER11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj znajomy zajmuje się takimi rzeczami http://www.allegro.pl/item268954481_268954481.html możesz sie go zapytac ile on bierze za daną część. pamiętam że za felge samochodową brał 150zł , a za felge go suzuki rg 80 powiedział mi koło 150 zł bo było dużo zakamarków i cięzko sie przez to poleruje(dużo roboty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jak masz sposób to może się podzielisz bo ja też u siebie poleruje i prawie zrobilem kola i to chyba będzie koniec bo mam dość . A co do cen to u nas jeden za element bierze 100 od znajomych i mówią że to tanio . Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te ranty felg to zama polerka czy z malowaniem środka? Co do robocizny to ciężko powiedzieć bo raczej nigdzie seryjnie tego się nie robi. A ci co robili to twierdzą że pierwszy i ostatni raz w życiu. Myśle ze za rame nie mniej niż 200 co do kół to z 70 za sztuke + materiał czyli papier i pasta.

też wypolerowałem kilka żeczy w swoim życiu i za każdym razem mówiłem ze to już ostatni :icon_mrgreen: Odnośnie cen to moim zdaniem to co podałeś to x2 powinno być.

pzdr.

bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...