Skocz do zawartości

buty sidi a spodnie alpinestars


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich mam problem gdyz posiadam buty sidi vertigo i gdy je kupowalem byly mi dobre i teraz do mojej kurtki dokupilem sobie spodnie alpinestars track i gdy wkladam but za zadne skarby nie moge go zapiac. Pytanie teraz brzmi czy powinienem miec wiekszy rozmiar buta czy tez inny kroj i np by pasowaaly smx-plusy.Jezeli macie jakies opinie na ten tema bede wdzieczny za odpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie możesz go zapiąć ?? <szok> Przecież vertigo mają regulowany docisk łydki, może masz za duże spodnie które są za długie ?

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz luzowalem jak tylko sie da dawet wyciagnalem ochraniacz piszczelowy ze spodni i lipa a na buta jak zaloze spodnie to znowu spodni nie dopne.Dzisiaj jeszcze raz sproboje na spokojnie bo nie chcialbym zmieniac butow bo z tych jestem bardzo zadowolony a po zakupie niedawno motocykla jestem splokany doslownie .

A co do spodni zaduze raczej nie sa bo rozmiar mniejsze to wogole nie moglem sie w nich zapiac.lPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, ale nasuwa mi się tylko jedna myśl... Może za duży jest kierowca ? :icon_twisted:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz za grubą łydkę :icon_mrgreen:

jeden mój kumpel tak ma i butów narciarskich na siebie znaleźć nie mógł :biggrin:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...