Skocz do zawartości

siedzenie żelowe (kanapa)


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś wie co to takiego żelowa kanapa i jak się ma do standardowej?

rozglądam się za czymś miększym (miękciejszym?) pod tyłek bo moja suzi mnie nie rozpieszcza, szczególnie jak jedziemy w dłuższą traskę, i potem przez kilka dni mam problemy z siadaniem :?

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam,

Szukam od jakiegos czasu siedzenia zelowego do sv. Jedyne jakie znalazlem to na stronach suzuki US, w Europie pratycznie nie istnieje (no poza GB, ale tem cena siega absurdu Ł115), podczas gdy w US to cos ok. USD140. Czy ktos moze zna inne zrodlo zakupu takiego cuda, ewentualnie ma wprawe w sprowadzaniu czesci z suzuki US?

pozdrawiam :buttrock:

Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O siedzenie możesz spróbować zapytać w salonie...

 

W PL takich nie ma, jak zreszta w wiekszosci krajow UE. Jak napislem znalazlem jedynie w GB. Jesli zas chodzi o przebiegi, to tez tyle latalem, ale mi dla odmiany raczej kolano dawalo sie we znali, no i wspomniane dupsko :biggrin: . Jesli zas chodzi o nadgarstki to rada na to jest instalacja kierownicy gietej zamiast clip-ones'ow, wraz z inna polka.

pzdr,

Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

i jak?

 

Czesc,

napisalem co mnie interesuje i co chce osiagnac w swojej sv, ale ze chcialem tez wiedziec co wkladaja do srodka (w sensie jakie wkladki/kulki/cholera-wie-co zelowe) to dostalem odpowiedz, ze wszystkiego sie dowiem z ich strony. A strona - jak to strona, taka wizualno-marketingowa, ale detalicznie to malo konkretna.

W styczniu/lutym nie mialem pary do nich dzwonic, moze teraz sie wezme, w koncu wiosna sie zaczela. Dam znac o szczegolach, no i jesli sie zdecyduje jaka jest rekomendacja.

pzdr

Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

napisalem co mnie interesuje i co chce osiagnac w swojej sv, ale ze chcialem tez wiedziec co wkladaja do srodka (w sensie jakie wkladki/kulki/cholera-wie-co zelowe) to dostalem odpowiedz, ze wszystkiego sie dowiem z ich strony. A strona - jak to strona, taka wizualno-marketingowa, ale detalicznie to malo konkretna....

pzdr

Jac

Wiesz co, ta firma chyba jakas udana jest, na maile nie odpisuja, nic... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, wlasnie znalazlem zelowe siodelko do sv na ebay'u za $105, wiec napisalem do nich czy wysla do PL i za ile. Wiec moze jednak nabede brand new genuine suzuki part, zamiast przerobki w mariomoto.

Z samym mariomoto to nie jest tak zle, rozmawialem dzisiaj z czlowiekiem, zdaje sie ze ma full roboty bo wstepnie zapisal mnie na za 3 tygodnie, a koszt przerobki to 290 PLN. Z tym ze siedzeni enie bedzie zelowe, bo nie ma dostepu, a on tylko on zmiania ksztalt wypelnienia (w sensie poprawia fabryke), dodaje tu i owdzie nowej pianki, no i ladnie obszywa, np. dwukolorowo. Twierdzi, ze dziala i to skutecznie na komfort podrozowania.

Podsumowujac, czekam na odpowiedz z US, wtedy podejme decyzje, no i dam znac.

pzdr

Jac

Edytowane przez Jac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...