Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

Zamknięty budzik w gaźnikowym XX przekładał się chyba na 280 z groszem (pomiar GPS Garmina - aczkolwiek ciężko powiedzieć na ile temu można ufać).

 

no właśnie bo zamknąłem do końca i się zastanawiałem jak to jest, że w serwisówce podają Vmax ok.280km/h a ja zegar zamykam na 330

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

2 pytania.

 

1. Jak możne wyregulować sprzęgło ( łapie mi przy samym końcu )

2. Mam mniejszą ( jeden ząb mniej ) zębatke z przodu. Wiem że prędkościomierz zawyża , ale czy odległościomierz też ma błędne wskazanie ?

 

pozdrawiam

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że prędkościomierz zawyża , ale czy odległościomierz też ma błędne wskazanie ?

 

 

 

Tak, nabijasz km.

 

Witaw w świecie XX, przesiadłem się z "cebulki" (Honda CB 500), XX coś pieknego i przyznam wygodnego, rok 2003.

Edytowane przez Coto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam X-maniaków,

od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Xa z 2001 roku. :smile:

 

Posiada ktoś elektroniczną wersję instrukcji obsługi (pol lub ang) do tego motocykla? ;)

Jeśli tak, to wielka prośba o podesłanie na [email protected] :)

 

z góry dzięki!

 

p.s. nie chodzi mi o serwisówkę Haynes'a.

 

EDIT: już nieaktualne (chyba, że ktoś ma po polsku).

dla zainteresowanych instrukcję po angielsku można znaleźć pod TYM adresem.

 

pzdr :flesje:

Edytowane przez rahu

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie do posiadaczy XX-a. chciałbym założć w swoim moto ksenon. Ma ktoś doświadczenie w tej sprawie?? posiadam 2 leflektory od różnych aut z ksenonami i przetwornicami. Słyszałem że mogą być 2 problemy 1. z miejscem na przetwornicę 2. z tym czy odblask się nie stopi od temperatury. Bardzo proszę o pomoc i opinie w tej sprawie

 

Pozdrawiam

 

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie do posiadaczy XX-a. chciałbym założć w swoim moto ksenon. Ma ktoś doświadczenie w tej sprawie?? posiadam 2 leflektory od różnych aut z ksenonami i przetwornicami. Słyszałem że mogą być 2 problemy 1. z miejscem na przetwornicę 2. z tym czy odblask się nie stopi od temperatury. Bardzo proszę o pomoc i opinie w tej sprawie

 

Pozdrawiam

 

Artur

 

Odblask się nie stopi, bo to bardziej wydajne źródło światła niż halogen (więcej światła i mniej ciepła), ale granicy światło-cienia to Ty nie znajdziesz (jeśli do reflektora H1, H3, H4, H7 włożysz ksenona). Temat wałkowany na forum, poszukaj.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W końcu dotarłem do 56 strony o XX-sie :) Tak się stało że od niedawna jestem posiadaczem tego modelu z 2001r. Troszkę mnie uspokoiliście informacjami o temperaturze i drżeniu kierownicy. Już się podłamałem, że kupiłem krzywego kibla z zajechanym silnikiem ;). Zamiast przewałkować temat wziąłem się za odpowietrzanie układu chłodzenia:)

Mam pytanko. Choć nie jestem fanem prędkości (wole przycieranie na winklach) to mój XX poszedł "tylko" 248 km/h. Czy może to oznaczać, że jest zdławiony? Ciągnie fajnie od dołu no ale przesiadłem się z Horneta 600:). Może słabo go odkręciłem na biegach. Chętnie nawiąże kontakt z ludźmi z 3miasta jeżdżącymi XX-ami. Oponki założę według waszych rad. Zszedł ktoś na Z6 na kolano? :) Z góry dzięki za wszelką pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zgłębionej wiedzy na forum wynika że wtryskowe były ograniczane elektronicznie (jeśli się mylę to proszę mnie poprawić). Jak odblokowuje się takiego XX-a na wtrysku i jak najlepiej sprawdzić czy jest zblokowany? Jeśli w grę wchodzi wymiana modułu to czy nie taniej będzie od razu zainstalować power comander?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grę wchodzi wymiana modułu to czy nie taniej będzie od razu zainstalować power comander?

 

Wlasnie sie zastanawialem czy w przypadku zdlawienia na module zalozenie PC powinno wyeliminowac

ta przypadlosc - skoro PC przejmuje zarzadzanie dawkowaniem paliwa...

 

Poprawcie mnie jesli sie myle....

 

(na razie nie wiem czy moj jest zdlawiony

- jechalem nim max 230 i jakos nie mam cisnienia zeby sprawdzac czy da rade wiecej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadaczy XX-ów.

Mam pytanko dotyczące brata bliźniaka XX-a bez owiewek a mianowicie X11.

Po wypadku na prawą strone zniszczeniu uległa rurka/wąż aluminiowy od chłodnicy płynu.

To jest aluminiowa rurka średnicy około 1,5 cm może ktos mi podpowie czy one sa identyczne zarówno w XX-ach jak i w X11,bo chce kupić ale nie wiem czy moge wziąć od XX-a.

Dzieki za odp.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLA OSÓB KKTÓRYM GOTUJE SIĘ PŁYN W ZBIORNICZKU JAK W KORKACH STOJĄ:

 

u mnie się gotował i go wywalało - przyczyna ????

 

zje*any korek od chłodnicy, wywalał płyn do zbiorniczka za wcześnie :))

 

wymieniłem jest ok. powinien mieć 1,1bar (już nie wywalai nie gotuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy XX-a. chciałbym założć w swoim moto ksenon. Ma ktoś doświadczenie w tej sprawie?? posiadam 2 leflektory od różnych aut z ksenonami i przetwornicami. Słyszałem że mogą być 2 problemy 1. z miejscem na przetwornicę 2. z tym czy odblask się nie stopi od temperatury. Bardzo proszę o pomoc i opinie w tej sprawie

 

Czesc. Mam xenona pare miesiecy. Z montazem nie ma zadnego klopotu, o ile masz gniazdo H7. Przetwornice umiescilem w samym nosie czaszy. Moja jest malych wymiarow, typowo do motocykla,mniej wiecej wymiarow paczki papierosow, tylko bardziej plaska, jednakze, jest tam wystarczajaco duzo miejsca na wieksza. Szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...