Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko jasne! mayki1, a z którego roku masz XX-a i jak długo nim śmigasz? Musimy kiedyś umówić się na wspólną przejażdżkę i pogadać o motorkach, z tą szybą to dziwna sprawa, ja też mam turystyczną Givi i nie mam takich problemów. W Radomiu jest chyba 5 lub 6 XX-ów, a jeździliśmy do tej pory max. we trzech. Pozdrawiam!

witam z przejazdzką nie ma problemu PrzemoXX mój jest z 99 rok nie dawno go nabyłem jak bedziesz widział czarnego xx i na czarno kierowce to pewnie bede ja. ja mam szybe orginał a odnosnie spotkania to jestem dostepny od piątku do poniedziałku w inne dni nie ma mnie.POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z przejazdzką nie ma problemu PrzemoXX mój jest z 99 rok nie dawno go nabyłem jak bedziesz widział czarnego xx i na czarno kierowce to pewnie bede ja. ja mam szybe orginał a odnosnie spotkania to jestem dostepny od piątku do poniedziałku w inne dni nie ma mnie.POZDRO

Ok, w któryś weekend gdzieś się brykniemy. Ja i dwóch moich kumpli od roku jeździmy srebrnymi XX-ami, ja mam cztery jedynki w numerze rejestr. ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w któryś weekend gdzieś się brykniemy. Ja i dwóch moich kumpli od roku jeździmy srebrnymi XX-ami, ja mam cztery jedynki w numerze rejestr. :P :P

ok ja jeszcze nie przerejestrowałem moze w tym tygodniu [moło czasu] POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich bardzo serdecznie jestem tu nowy xx mam od tego roku i tak czytam wasze posty i sa super ale koledzy czy ktos moze mi powiedziec jak przepac ten dual hamulec poniewaz u mnie dziala na noznym chamulcu a hamuje tylko recznym i jak tylnie kolo by chamowalo z nim to by bylo miodzio a u mnie jest odwrotnie .niewiem czy jest to trudne do zrobienia ? czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Potrzebuję zdemontować napinacz łąńcucha rozrządu, poci mi sie spod niego. Napiszcie mi w jakiej kolejności to zrobić. Patrzyłem w serwisówce że najpierw trzeba wykręcić śrubę napinającą sprężynę, a potem można już odkręcać napinacz. Czy coś jeszcze trzeba robić?

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Potrzebuję zdemontować napinacz łąńcucha rozrządu, poci mi sie spod niego. Napiszcie mi w jakiej kolejności to zrobić. Patrzyłem w serwisówce że najpierw trzeba wykręcić śrubę napinającą sprężynę, a potem można już odkręcać napinacz. Czy coś jeszcze trzeba robić?

 

Pozdrawiam...

 

wstarczy zrobić to co napisałeś, póxniej jak będziesz montował to wkładasz mały szrubokręt w ten otworek na po śrubce, przekręcasz żeby napinacz sie cofnął, przykręcasz napinacz i wyjmujesz śrubokręt.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś xenona ? Czy dużo trzeba rozbierać plastiku, żebydostać się do górnej lampy(nie miałem okazji jeszcze tasm zaglądać) A, może jak kupię to spykniemy sie gdzieś w W-awie to mi pokażesz!

 

ZIBIxx

WITAM JESTEM NOWY NA TYM FORUM MAM XXa 2000ROK OD GRUDNIA 2007, MAM XENON I POTWIERDZAM ŻE JEST REWELACJA WSZYSCY SIE PYTAJA CO TO ZA ŚWIATŁO, XENON KUPISZ NA ALLEGRO JA BYM POLECAŁ BARWĘ 6000 K I PRZETWORNICA TYPU SLIM BO JEST MAŁA I SPOKO JA MOZNA ZMIESCIĆ, MIAŁEM TEZ XENON NA DROGOWE ALE JEST LIPA BO SIĘ JAKIS CZAS NAGRZEWA I NIE MOŻNA SE MRUGNĄĆ, OGÓLNIE TO JESTEM ZADOWOLONY Z MOTO SUPER JAZDA NO I ZAJ...STE HAMULCE, CZEGO BRAKUJE INNYM NAWET BUSIE Z 2008.

MAM PYTANIE BO POLECALIŚCIE WCZEŚNIEJ OPONY, A CZY WSZYSTKIE SIĘ ŚLIZGAJĄ NA PASACH, CZY JEST CO LEPSZEGO, JA MAM NOWE BRIDGESTONE BATTLAX W HONDZIE W UK MI POLECILI ALE NA PASACH TO CZASAMI ZARZUCI, NO I KOŃCZA MI SIE KLOCKI CO MI DORADZICIE MA KTOŚ SBS

POZDRO DLA WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas

 

1. nie pisze sie na forum duzymi literami (przestrzegaj prosze netykiety)

2.na temat opon bylo juz w tym temacie dyskutowane, wystarczy poczytac, nie trzeba pytac o to samo.

3.Klocki, wedlug mnie to EBC sa najlepsze.Nie sa agresywne dla tarcz, i hamuja troche lepiej od oryginalnych.Wytrzymalosc mniejwiecej taka sama jak oryginalne.

 

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM JESTEM NOWY NA TYM FORUM MAM XXa 2000ROK OD GRUDNIA 2007, MAM XENON I POTWIERDZAM ŻE JEST REWELACJA WSZYSCY SIE PYTAJA CO TO ZA ŚWIATŁO, XENON KUPISZ NA ALLEGRO JA BYM POLECAŁ BARWĘ 6000 K I PRZETWORNICA TYPU SLIM BO JEST MAŁA I SPOKO JA MOZNA ZMIESCIĆ, MIAŁEM TEZ XENON NA DROGOWE ALE JEST LIPA BO SIĘ JAKIS CZAS NAGRZEWA I NIE MOŻNA SE MRUGNĄĆ, OGÓLNIE TO JESTEM ZADOWOLONY Z MOTO SUPER JAZDA NO I ZAJ...STE HAMULCE, CZEGO BRAKUJE INNYM NAWET BUSIE Z 2008.

MAM PYTANIE BO POLECALIŚCIE WCZEŚNIEJ OPONY, A CZY WSZYSTKIE SIĘ ŚLIZGAJĄ NA PASACH, CZY JEST CO LEPSZEGO, JA MAM NOWE BRIDGESTONE BATTLAX W HONDZIE W UK MI POLECILI ALE NA PASACH TO CZASAMI ZARZUCI, NO I KOŃCZA MI SIE KLOCKI CO MI DORADZICIE MA KTOŚ SBS

POZDRO DLA WSZYSTKICH

witam mam pytanie do ciebie TOMAS XX ile kosztuje komplet tych xenonów bo moze bym załozył coś takiego i jaka żarówka tam idzie czy jest możliwośc kupic pojedynke czy trzeba brac komplet jak do samochodu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za duże litery, co do opon to wiem że było i wszystko przeczytałem, pytałem o jazdę na pasach tego nie znalazłem czy na wszystkich się ślizga, a xenon H7 najlepiej zgadac sie z kimś bo za jeden dasz 200 zł a za dwa nawet po 250 znajdziesz mogę dać namiar, no i troszkę trzeba pokombinować z założeniem xenona bo w orginale macie plastikowa wkładkę do żarówki a xenon w nią nie wejdzie, a jeszcze SirAdam jaki kolor EBC

Edytowane przez TOMAS XX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz jakimi prawami fizyki posluguje sie opona aby miec przyczepnosc do asfaltu, to wiesz ze bedzie sie slizgac kazda opona na pasach, smole itp.

 

Do motocykli jest chyba tylko jedna farba w EBC, ale dla pewnosci - kolor jest zloty.

Wazne; nie moga byc organiczne tylko ze spiekow (w niemczech sie to nazywa Sintermetall)

Organiczne zniszcza ci tarcze w ciagu 5000 km.

 

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

może któryś z forumowiczów coś podpowie. jeżdżę xx gaźnikowym z 97 r. po wykonanym serwisie (wcześniej tych objawów nie było jeździłem podczas ostrych opadów) - w czasie deszczu gdzieś łapie wodę. początkowo idzie na dwieóch trzech cylindrach potem gaśnie. odstoji jakieś 15 min odpala b. problemu i znów sytuacja, po przejechaniu w deszczu, ok 1-2 km się powtarza.

za wszystkie sugestie z góry dziekuję

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...