Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Panowie!

 

Wciąż szukam mego X'a i takie oto mi się ogłoszenie przyplątało ...

http://otomoto.pl/honda-cbr-1100-xx-M624024.html

 

Jak na rocznik dość tanie ... ale pewnie się za mało znam by wypatrzeć czy wszystko jest OKi

 

Poprosiłem sprzedającego o większe zdjęcia. Mam za dużo kilometrów do zrobienia by tak po prostu pojechać ... chciałbym wcześniej wiedzieć czy aby wzrokowo jest wporządku.

 

Pmożecie? :icon_mrgreen:

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Za lozyska w Larssonie dalem 120zeta.Wymiana nie wiem dokladnie ile,bo byly jeszcze inne rzeczy robione.

Smok-u,wizualnie to wyglada dobrze.Nawet jak gosc ci przysle 200 zdjec to i tak nie bedziesz wiedzial co to za motocykl.Nie ma rady,jechac i ogladac na zywca.

Pozdro!

 

Witam!

Poszukuje czesci ktora ma taki nr w serwisowce: Part number:45132-156-016 H/C:1045275 BUSH PIN

Jest to gumka od przednich zaciskow zakladana na bolec ktory wchodzi w otwor na zacisku.

Moge ja oczywiscie kupic w zestawie naprawczym zacisku.I tak dla jednej gumki nie chce wydwawac 100zeta.

Moze ktos cos moze pomoc w tej sprawie?

Pozdrawiam,Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie!

 

Wciąż szukam mego X'a i takie oto mi się ogłoszenie przyplątało ...

http://otomoto.pl/honda-cbr-1100-xx-M624024.html

 

Jak na rocznik dość tanie ... ale pewnie się za mało znam by wypatrzeć czy wszystko jest OKi

 

Poprosiłem sprzedającego o większe zdjęcia. Mam za dużo kilometrów do zrobienia by tak po prostu pojechać ... chciałbym wcześniej wiedzieć czy aby wzrokowo jest wporządku.

 

Pmożecie? :eek:

 

Smoku

 

też szukam x'ksa dla siebie, ten stoi juz kawałek czasu więc na pewno juz ktoś go oglądał a jak się nie sprzedał czyli nie jest jakąś super gorącą okazją... mój kumpel który jeździ blackbird'em od kilku lat, mówił ze jest robiony raczej na pewno, z tego co pamiętam sprowadzony z Anglii, a jak to bywa na naszym Polskim rynku, motocykle sprowadzone często przeżywają drugą młodość a czasami wracają do żywych... nie ryzykowałbym...

 

pzdr

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych zdjęć trudno coś wywnioskować, niby wygląda ładnie (posiadam w identycznej kolorystyce z 2001r), ale jeżeli był naprawiany to lepiej poszukać moto w stanie nienaprawionym np. po lekkim szlifie i samemu go zrobić, wtedy wiadomo na czym jeździmy. Cudów nie ma i zagranicą motocykle bezwypadkowe są droższe niż w Polsce, byłem dwa razy po motocykl i widziałem! Ważne żeby był zadbany, to da się poznać, a Anglików generalnie bym nie polecał (mało zadbane, chociaż może czasem zdarzają wyjątki). Pozdrawiam :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie!

 

Wciąż szukam mego X'a i takie oto mi się ogłoszenie przyplątało ...

http://otomoto.pl/honda-cbr-1100-xx-M624024.html

 

Jak na rocznik dość tanie ... ale pewnie się za mało znam by wypatrzeć czy wszystko jest OKi

 

Poprosiłem sprzedającego o większe zdjęcia. Mam za dużo kilometrów do zrobienia by tak po prostu pojechać ... chciałbym wcześniej wiedzieć czy aby wzrokowo jest wporządku.

 

Pmożecie? :flesje:

 

Smoku

 

 

Jeżeli chodzi o zasadnicze minięcie się z prawdą sprzedającego to to że ostatnią i zresztą jedyną wersją na wtrysku mającą 164 KM jest wersja przejściowa z 1999 roku. Kolejne były skastrowane do 152 i 150 KM.

 

Po drugie na zdjęciach widać że brakuje przy zegarach dwóch śrub/zaślepek mocujących osłony.

 

A tak po za tym - trzeba obejrzeć na żywca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziękie wielkie :icon_eek: Sprzedajacy nie dosłał zdjęc i nie odbiera telefonów ... cóż, najwyraźniej zrezygnował ze sprzedaży. A ja napewno zrezygnowałem z jego kupna. Rozglądam się dalej.

Informację o ilości kucy traktowałem jako niewiedzę a nie celowe wprowadzanie w błąd. Właściciel posiada moto od września i twierdzi, że nic nie było przy niej robione ... ale skoro nie zależy mu by sprzedać??

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziękie wielkie :) Sprzedajacy nie dosłał zdjęc i nie odbiera telefonów ... cóż, najwyraźniej zrezygnował ze sprzedaży. A ja napewno zrezygnowałem z jego kupna. Rozglądam się dalej.

Informację o ilości kucy traktowałem jako niewiedzę a nie celowe wprowadzanie w błąd. Właściciel posiada moto od września i twierdzi, że nic nie było przy niej robione ... ale skoro nie zależy mu by sprzedać??

 

Smoku

 

Ja w Polsce nic nie znalałem dla siebie w swojej granicy cenowej... za dużo takich super okazji a jak patrzyłem na mobile.de to xx np 98 mają przebiegi pod 100tys a u nas "30tys, jeździł dziadek, niestety nie ma książki sevro bo się zagubiła właścicielowi" i do tego cena okazyjna.. hehe szok

Do mnie juz jedzie x'ks z anglii, igła z tym że lekko przyszlifowany przez angola i tańszy z tego powodu, no i znajomy sprowadza jest pewność że nie dzwoniony albo inne cuda na kiju... jedyny mamkament to zegary w milach :)

 

 

pzdr

Edytowane przez REDbike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REDbike

 

Ja nie wierzę w to co piszą sprzedający ... oceniam stan motocykla a ew. przebieg po zużyciu części mechanicznych i tych co się najczęściej używa.

Nie widzę problemu w tym, że motocykl był zrobiony byle dobrze. A jeżeli pokarzę to sprzedającemu który twierdzi, że "igła" :) , a ja mimo to jestem dalej zainteresowany to jest podstawa do obniżenia ceny.

 

Dla mnie jedyny uczciwy sprzedający to ten który pozwala posprawdzać i się tego nie boi.

Jeżeli mam jakieś wątpliwości co do moto to proszę o pomoc i więcej danych. Jeden telefon do właściciela "okazyjnej" srebrnej Hondy uzmysłowił mu, że nie jestem klientem jakiego oczekuje. Pewnie wolałby takiego co to kupi moto przez internet :)

 

Trzymajcie kciuki bo może już na początku następnego tygodnia będę wreszcie miał :))

 

A na marginesie - jest ktoś kto może pomóc w ustaleniu historii serwisowej po nr VIN?

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trzymajcie kciuki bo może już na początku następnego tygodnia będę wreszcie miał :crossy:)

 

 

Smoku

 

 

Do mnie we wtorek dotrze ;) a sprowadzonego kupujesz czy Polaka? jak zakup sie uda można ustawic sie w 2oo :)

 

pzdr

Edytowane przez REDbike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie we wtorek dotrze :crossy: a sprowadzonego kupujesz czy Polaka? jak zakup sie uda można ustawic sie w 2oo :icon_biggrin:

 

pzdr

 

Ja już też wiem, że będzie najwcześniej we wtorek o ile wszystko jest tak jak przedstawił to sprzedający :) Mam nadzieję, że tak ;)

 

Ustawka całkim możliwa :)

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich. Mam pytanko do osób które mają doświadczenie z XX. Czy warto kupić motocykl który ma przejechane 51000 km? Chciałbym poznać opinie i dowiedzieć się jakich napraw mogę spodziewać się w najbliższym czasie? Motocykl który mam możliwość nabyć to ostatni rocznik z zasilaniem gaźnikowym. Wspomniany wyżej CBR 1100 chciałbym używać turystycznie. Na jakie szczegóły zwrócić uwagę przy kupnie. Jak z awaryjnością? Z góry dziękuję.

Edytowane przez bartoszbial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich. Mam pytanko do osób które mają doświadczenie z XX. Czy warto kupić motocykl który ma przejechane 51000 km?

 

Jak tylko ten przebieg jest realny to nie za dużo, chociaż jeśli to jest ostatni rocznik na gaźniku, to bedzie z okolic `99r nie sądze żeby miał realnie tylko tyle nabite, przecież ten motor to aż jest stworzony do dalekich wojaży podróżnych.

 

Pytanie do Was:

 

Kilku wlascicieli XXow ma w avatarach zdjecie, jak pala gume. Jak to robia mimo CBSu?

 

Przyłączam się do pytania, bardzo mnie to zastanawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...