Skocz do zawartości

Naprawa odpryskow na szybie


Rekomendowane odpowiedzi

K**wa po jakiego grzyba drogowcy sypia ten je*any grysik na droge?! Zupelnie jakby pieszym na chodniki w zime wylewac wode zeby ten chodnik umyc. Jechalem sobie trasa posypana tym zas*anym zwirkiem, na odcinku ca 10 Km i w tym czasie wylapalem dwa odpryski, jechalem okolo 30km/h z przeciwka mniej wiecej gosciu ta sama predkoscia i j*b! Pierwszy odprysk, podkurwilem sie, ale ze dziurka byla malutka, tak na oko 1mm i juz pare takich mialem to puscilem to w niepamiec, zwykly pech. Szlag mnie trafil dopiero jak jakis c*el w tirze jadac nieprzymierzajac 90km/h po odcinku z tymczasowym ograniczeniem do 30km/h wybil mi niemal row marianski w szybie, srednicy kolo pol centymetra i to dokladnie na wysokosci oczu, jakby sie to gowno przedostalo do srodka to wygladal bym jak jakis hindus z kropka miedzy oczami(o ile wogole bym wygladal)!! Dobra ale to mniej wazne, choc moze jakis drogowiec by sie znalazl i wytlumaczyl po jakiego ch*ja toto wysypuja, zakladam z duza doza prawdopodobienstwa, ze komus sie podobna sytuacja wydarzyla i naprawial taki odprysk, wiec pytam ile za taka usluge placiliscie?? U mnie, gdzie jest centrala Jaana(chyba najwieksza siec w Pl zajmujaca sie szybami) za kazdy odprysk musze zabulic 122pln :icon_eek:, to normalna cena? czy zwykly monopol? Kupilbym nowa szybe, bo widzialem za 175pln na allegro szybe dobrego prducenta + wymiana pewnie z drugie tyle czyli kolo 350pln i mam szybke noweczke bez jednej skazy ale... glupia naklejka w prawym dolnym rogu. Temat mozna wywalic w piatek bo wtedy juz bede musial to zakleic nawet za 122 zlocisze :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
glupia naklejka w prawym dolnym rogu.

 

Eeee, każdy lepszy serwis zmieniający szybę przeklei Ci tę naklejeczkę na nową i śladu ingerencji nie będzie...

Co do cen naprawiania odprysków to nie wiem, natomiast za wymianę (z klejeniem) szyby w Golfie zapłaciłem ostatnio bodajże 190 zł.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naklejka to nie problem bo kosztuje w wydziale komunikacji 17,50zł

tylko te kolejki :)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...