Skocz do zawartości

pas nerkowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Testowałem obydwa rodzaje i skłaniam się w kierunku neoprenu.

Neopren w przystępnej cenie jest Ok. (40-60zł) - lekki, dobrze przylega i grzeje.

W skórce człeczyna się niestety poci :P

Obecnie mam neopren 3 sezon i trzyma się super. :P

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kolego niezbędne to są :motocykl,trochę umiejętności i kask żeby władza się nie czepiała :biggrin: .Bez całej reszty da się jeździć.Oczywiście im lepsze wyposażenie tym lepiej.Ponieważ kurtki na sporty są krótkie to pas jest przydatny w chłodną pogodę by chronić zdrowie ponieważ przedłuża kurtkę w dół i zasłania plecy w okolicach nerek.Osobiście mam ale nie używam. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zepniesz kurtkę ze spodniami żeby Ci nie podwiewało - to zbędny :D

Nie jest to do końca prawdą. Mam skórzane kombi dwuczęściowe, spinane zamkiem. Gdy ostatnio pośmigałem, a nie było za ciepło, to po powrocie do domu byłem zimny w miejscach łączenia kurtki ze spodniami a nerki zaczęły dawać sygnały, że nie było im za ciepło :icon_rolleyes: Parę dni temu kupiłem sobie pas nerkowy. Wczoraj go testowałem i powiem, że bez porównania. 40zł to nie majątek, więc joachim098 warto zainwestować.

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zepniesz kurtkę ze spodniami żeby Ci nie podwiewało - to zbędny :D

Nie jest to do końca prawdą. Mam skórzane kombi dwuczęściowe, spinane zamkiem. Gdy ostatnio pośmigałem, a nie było za ciepło, to po powrocie do domu byłem zimny w miejscach łączenia kurtki ze spodniami a nerki zaczęły dawać sygnały, że nie było im za ciepło :icon_rolleyes: Parę dni temu kupiłem sobie pas nerkowy. Wczoraj go testowałem i powiem, że bez porównania. 40zł to nie majątek, więc joachim098 warto zainwestować.

 

 

 

dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem pas z motonity 40zl. Do mojej skory tschula jest idealny (bo ona jest generalnie krotka).

Dzisiaj troche jezdzilem, a ze jest chlodno sprawdzil sie doskonale.

 

Jak bedzie cieplej to tez bo bede brac, zeby zaslanial gazety.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba, ze ktos ma dluga kurtke jakas tekstylna z podpinka itd. i do tego wysokie spodnie. Wtedy nie wiem czy bym bral jeszcze pas nerkowy

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam długą kurtkę i spodnie, ale nie jest to spinane razem i do tego mam też pas nerkowy, aż 20 zł - polecam ten z LIDL'a, mam nadzieję, że w tym roku znowu będą na wiosnę bo potrzebuję o rozmiar większy :D przejeździłem w nim cały sezon w temperaturach od +5 do +35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam outlastowy helda bodajże model Mago

 

ale na zimniejsze dni używam probikera podszyty polarem który jest grubszy i cieplejszy

 

nie wyobrażam sobie jazdy bez pasa nawet latem mimo że mam spinany kombinezon

Edytowane przez marcinn72

CZ 175 '1961 -> Honda VT600c '1999 -> BMW F650GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...