Skocz do zawartości

jakie klocki hamulcowe najlepiej kupić??


funmastah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te klocki to 100zł za szt. tak więc komplet to 400 złociszy, moim zdaniem stanowczo za drogo.

Kolego nie wypisuj bzdur tylko dla pisania bo zaśmiecasz forum.

Masz podobno motocykl a nie wiesz że klocki są ZAWSZE sprzedawane parami a nie na sztuki ?

!00 złotych za komplet na jedną tarczę tych klocków to gwiazdkowy prezent o ile sprzedający jest uczciwy i wyśle natychmiast po zakupie.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle widzę, lecz na zdjęciu aukcji jest opakowanie, a w nim jeden klocek hamulcowy. Oferta aukcji dotyczy jednej sztuki, więc Warto przed zakupem upewnić się u sprzedawcy.

Można również przyjąć jak Szanowny Moderator, że będzie "jak zawsze" i stać się posiadaczem jednego klocka ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle widzę, lecz na zdjęciu aukcji jest opakowanie, a w nim jeden klocek hamulcowy. Oferta aukcji dotyczy jednej sztuki, więc Warto przed zakupem upewnić się u sprzedawcy.

Można również przyjąć jak Szanowny Moderator, że będzie "jak zawsze" i stać się posiadaczem jednego klocka ....

Buty też kupujesz na sztuki?

ZAWSZE w opakowaniu są 2 klocki.

Kolega kiki już o tym pisał.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony są mi potrzebne dwie, a kupuję czasami pojedyńczo. Czego to ma dowodzić ?!

Jednego klocka hamulcowego raczej sie nie wymienia bo to bez snesu.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było zadzwonić i sie dowiedzieć czy to pojedyńcze klocki czy parami bo te wyglądają na pakowane orginalnie pojedyńczo albo są dwie w paczce, ze zdjecia nic sie nie wymodzi.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki juz do mnie dotarly ale policze je ( :wink: ) dopiero w niedziele bo do tego czasu jestem poza domem, i napisze ile ich dostalem

a tak swoja droga totalna bzdura byloby sprzedawanie jednego klocka, dokladnie tak samo jak sprzedawanie butow na sztuki -jak napisal Pan Piotr, sa to przedmioty ktore maja sens tylko w parze i tyle

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarte do blachy orginalne nissiny hamowaly lepiej niz ferrodo semi cos tam (niby najlepsze dopuszczone do ruchu, wyzsze byly tylko torowe).... jesli o mnie chodzi to ferrodo nie polecam - wrazenie mam jak by klocki drewniane byly.

jesli chodzi o zjadanie tarczy to klocki sa z roznych materialow Miekkich" i "twardych"... twarde powinny dawac lepsza skutecznosc hamowania przy czym szybciej "szlifuja" tarcze. W stosowanych na tor idea jest taka ze dopiero po ich "rozgrzaniu" uzyskuja pelne wlasciwosci hamowania.dlatego nie powinno sie ich stosowac na ulice bo ciezko w warunkach ulicznych wykrzesac z nich 100%

 

wlasnie to oznaczenie na koncu symbolu klocka (np ST) mowi o mieszance zastosowanych materialow ("twardosci")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...