Skocz do zawartości

Dziecko dorwalo sie do skutera


bulamoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jak już przy skuterach...

http://pl.youtube.com/watch?v=N7o6YJe2S5U

Ten filmik mnie rozwala :lol:

Ooo matko... równie dobrze by można spalić gume maszynką do mięsa. Ale ładnie podsumował i zakończył swoje "dzieło"....gdzie sie tacy rodzą?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny tatuś. Mózg kury haha :) Palenie gumy na nóżce centralnej, co za debile i jeszcze to nagrywają i na youtybe puszczają. I po kiego grzyba.

Ale fajnie dziecko wypadło z wiatraka. Było tak bziuuuu.

 

 

a co powiecie na tych palantów? Jestem ciekawy ile jeszcze tak pojeżdżą...

Tyyy, nigdy nie jechałeś wiecej jak 45 na 3 pasmowej ulicy?? Dobry jesteś. Mówicie szybko, to ja sie pytam do jakiej granicy mozna tuningować skuter? 90, 100, 110? I to jest szybko, na trasie?

 

Na tym drugim filmiku kolesie przygarba złapali jakby to r1 była j.gif
Tak rowerem-składakiem sie nieda.

Niewiem czy to coś daje - teoretycznie aerodynamike poprawia = troszeczkę wiekszy vmax.

 

rozwalają mnie te "gangi" skuterkowców.

Swoja drogą mnie też. Ale z innego powodu. Jak troche oleju 2T na biegu musiałem pozyczyć to jedna osoba mi dała (dzieki :) ), a było 20. Oprócz paru dobrych chłopaków to bananowe dzieci, a nikt niema oleju. Dlatego na takie spoty nie jeżdzę.

 

Ale chybva nie oto Ci chodzi. Myślę, że postrzegasz skuterowców, ze są niebezpieczni, za młodzi, wogle dawcy, itd. Czyli siejesz takie pozory jak całe społeczeństwo na motocyklistów. Fajnie.

Edytowane przez audioterrorysta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten jest lepszy - http://pl.youtube.com/watch?v=gHxFHRsXo3c&feature=related

IBF.ATTACHMENT_1095830

--------------------------------------------------

Nie zły ciekawe ile mu zajmuje zjaranie całej jakieś ......... 2 lata :D

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie przepadam za skuterowcami... Po prostu spora ich część nie wie co to przepisy. Dziecięca brawura i chęć pokazania się przed kolegami prowadzą do naprawdę niebezpiecznych sytuacji. Wkurza się człowiek, kiedy po raz kolejny jakiś dzieciak wymusza pierwszeństwo, jedzie tuż za zderzakiem, wyprzedza na zakręcie, trze podstawką o asfalt czy wyprzedza cię na podwójnej ciągłej kiedy jedziesz sobie 50km/h po mieście :icon_mrgreen: I oczywiście trzeba przyhamować, zjechać, ustąpić żeby dzieciak bez wyobraźni się nie zabił.

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie przepadam za skuterowcami... Po prostu spora ich część nie wie co to przepisy. Dziecięca brawura i chęć pokazania się przed kolegami prowadzą do naprawdę niebezpiecznych sytuacji. Wkurza się człowiek, kiedy po raz kolejny jakiś dzieciak wymusza pierwszeństwo, jedzie tuż za zderzakiem, wyprzedza na zakręcie, trze podstawką o asfalt czy wyprzedza cię na podwójnej ciągłej kiedy jedziesz sobie 50km/h po mieście :P I oczywiście trzeba przyhamować, zjechać, ustąpić żeby dzieciak bez wyobraźni się nie zabił.

 

A ja nie zwalaniam , zobaczysz jak sie wsciekaja i normalne leza na moto jak na sporcie. :crossy:

A niektorzy w lewo skrecaja z prawego kraweznika.

U mnie mroz -5, deszcz a oni smigaja..... moda od jakiegos roku.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...