Jump to content

BMW k1200r vs Z4 V8 na Nurburgringu


pit373
 Share

Recommended Posts

miałem okazje byc w Nurburgringu tydzień przed wyscigiem F1. jestem w szoku do dzisiaj jakie tam furki jeżdżą to głowa mała :] jedyne co mnie zdenerwowalo to to, ze w muzeum znajdującym sie koło toru nie było bolidu Kubicy. były za to dwa Nika Heidfelda (w stoisku BMW Sauber) ;/ co zrobic ;) pozdro :D :D

Link to comment
Share on other sites

tja filmik wyłącznie w kwestii dobrego video. żadnych porównań czasowych itp.

ale idealne video, otwierasz browara i się delektujesz :icon_biggrin:

 

Otóż to. A po drugie wspominał ktoś o porównaniu krowy do świni...

Link to comment
Share on other sites

Obejrzyjcie sobie lepiej to, przynajmniej podali czasy. Gdy porownacie z tym filmikoem wyzej moze dojjdziecie do wniosku, ze po prostu taki sobie filmik reklamowy.

 

http://de.youtube.com/watch?v=fKxj66PEigk&feature=related

 

:notworthy:

Link to comment
Share on other sites

Obejrzalem Przejazd calkiem spoko :buttrock:

Ale jak zobaczylem ile ten tor ma dlugosci i jaka zajebista wokol sceneria :biggrin: to tym bardziej chcialbym tam pojezdzic. Ale pewnie strasznie droga taka imrezka o ile tam wogole wpuszczaja "cywili".

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy filmik mimo starań aby wyszedł ładnie i ślicznie nie umywa się do tego co zarzucił ks-rider.

 

A patrząc na inne filmiki z tego toru to widać, że japońskie dwa kółka zjadają bejce z chipsami.

Link to comment
Share on other sites

Obejrzalem Przejazd calkiem spoko :notworthy:

Ale jak zobaczylem ile ten tor ma dlugosci i jaka zajebista wokol sceneria ;) to tym bardziej chcialbym tam pojezdzic. Ale pewnie strasznie droga taka imrezka o ile tam wogole wpuszczaja "cywili".

 

Tor jest otwarty bo miedzy innymi z tego zyje. Przejazd chyba 20 € za runde.

 

A patrząc na inne filmiki z tego toru to widać, że japońskie dwa kółka zjadają bejce z chipsami.

 

He, he wlasnie nie, rekord toru ma Suzuki 500 2T z przed kilkunastu chyba lat. Jest sporo maniakow ktorzy chcieli by pobic czas Markus'a Barth'a, jak do tej pory od 2004 r. im sie to nie udalo. ;)

 

:notworthy:

Edited by ks-rider
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...