Skocz do zawartości

Krejzolek na R1


piechur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozamiatał mnie... :) Idealne hamowanie, zostawił sobie jeszcze miejsce na ładny przeciwskręt w ostatniej chwili. To wyglądało na naturalny odruch, bez panicznego machania kierą albo panicznego bezczynu... Takie nawyki chciałbym nabyć bez przykrych doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie pierwszego filmiku to szacun dla gościa za umiejętności.

 

Myśle że ktoś z takimi umiejętnościami może jeżdzić "litrem" a nie jak co niektórzy co kupią litra na pierwsze, drugie lub trzecie moto i jeżdzą jak dupa nogą nigdy nie wykożystując 50 % możliwości sprzętu.

 

Tylko trochę przegina bo droga nie była zamknięta i zagrażał innym uczestnikom, ale na wyścigi TT np. na MAN by się nadawał :P

 

W trzecim filmiku gość miał niesamowite szczęscie i refleks, mało brakowało, ale 80 % przypadków to zderzenia z motocyklami przy wyjeździe z podporzątkowanej, ale nie ma się co dziwić, jak gość tak zapie***la po publicznej drodze, pewnie kierowca skody przed sekundą sprawdzał i było czysto, aż tu nagle :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zwroccie uwage na co innego. To ze koles mial umiejetnosci, odruchy i niesamowitego farta to jest bezsprzeczne ale co zrobil dalej?? Pocinal tak jak przed zdazeniem ze skoda. Normalnie na maksa zimna krew i kozak jakich malo. Ja nawet jakbym tak omina ta skode to zaraz bym sie musial zatrzymac i chyba ciezko by mi bylo ustac na nagach a on... WIELKI SZACUN!!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie oglądałem tak dobrych filmów (te z R1) :biggrin: umiejętności i refleks :icon_mrgreen:

 

 

Edit: Widać, że koleś nie patrzył się tempo na wyjeżdżającą Skodę, tylko w expresowym tempie wyznaczył sobie awaryjny tor i wykonał to :crossy: :P

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek, chyba nie oglądałem lepszych filmów (1 i 3 bo 2 to syf przy nich). Już lądują do mojej kolekcji Ulubionych.

 

I tak, dokładnie jest to odpowiedź dla wszystkich, którzy twierdzą uparcie, że kładzie się motocykl. Powodzenia.

 

Ja może bym proponował przypiąć gdzieś ten film, a konkretnie tą sytuację.

 

Wielkie umiejętności i dla takich ludzi jest litrowy czysto sportowy motocykl, bo wszyscy, którzy mają litra na pierwszy, drugi czy trzeci motocykl i wydaje im się, że potrafią nim jeździć - MAJĄ RACJĘ -- WYDAJE IM SIĘ.

 

Zauwazyliście jak to było blisko? kilka centymetrów, aż całą maszyną zatrzęsło bo powietrze nie miało się gdzie rozejść.

 

PS. to nie tyle co ominięcie na prostej, ale on był przecież w złożeniu kiedy to auto mu wyjechało.

Ale gdyby wyskoczyło szybciej - nie miałby szans, więc może lepiej jakby leciał w prawo, a nie w lewo.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega szacun :buttrock:

 

jak ktos slusznie zauwazyl - chwile hamowal, a pozniej bezbledna decyzja, ma koles JAJA :icon_rolleyes:

 

zeby zobaczyc jaki to byl hardcor, popatrzcie na odbicie glowy w obrotosciomierzu...

 

 

pozdro

Edytowane przez lobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...