Skocz do zawartości

Czy ktoś zna niemiecki i ma konto na ebay.de?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrezbuej szybko kupic czesc do mojego moto ktora jest tylko na niemieckim e bay ( chodzi tzw. fender eliminator) nie mam tam konta i nie znam sie na takim kupowaniu, czy moglby mi ktos pomoc i kupic to dla mnie? Prosze o wiadomosci na priv, ja oczywiscie wykonuje przelew z nawiązką nawet, na konto lub przy odbiorze gotówka, najlepiej ktos z wroclawia to oddam kase osobiscie nawet, z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ma ktoś konto na niemieckim ebay? Kupował ktoś cokolwiek przez ebay? Może ktoś wie jak sie zarejestrować na ebay, żeby kupić motocykl?

przegiąłeś, do śmieci....

pozdr

Michał, Wrocław

KTM EXC-R 530 Six-Days, Husaberg FS 650 Force

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja zrobilem tak ze zarejestrowalem sie na polskim ebayu i mam dostep do wszystkich ebayow na swiecie. Co do kupowania to tak samo jak na allegro, jezeli nie znasz niemieckiego to pisz po angielsku do niemcow oni 99% rozumieja i odpisuja. Ja wszystko do mojego moto kupuje na niemieckim jebaju i nie ma z tym zadnych problemow.

A i chyba nie ten dzial.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY JA DOBRZE ROZUMIEM ARTUR_125 CHCESZ KUPIC MOTO BEZ OGLADANIA :icon_rolleyes: :( :( :P

 

a co w tym dziwnego, u rodowitych Niemcow jest troche inaczej niz tutaj ;]

 

a co do niemieckego ebay to nie wszystko mozesz kupic, nie wiem na jakiej to jest zasadzie ale kumpel ma konto zalozone na polskim ebayu i nie mogl brac udzialu w niektorych aukcjach na ebay.de, ja zakladalem konto dawno temu w niemczech i nie miałem problemu z aukcjami na ktorych jego konto sobie nie radzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytuje tą Huske ale juz mnie jakis szwab przebił! :icon_rolleyes:

 

http://cgi.ebay.de/Husqvarna-WR-250-BJ-199...bayphotohosting

 

no bo te 750 ełrów które oferowałeś to ciut za mało.

 

pzdr

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie :flesje:

 

Otóż od dawna marzy mi sie wygar-leo vince do mojej ttr,i przez przypadek wypatrzyłem mało używanąsztuke na tej oto stronce:

 

http://cgi.ebay.de/Leo-Vince-Endschalldaem...1QQcmdZViewItem

 

Problem w tym że nie znam niemieckiego oraz że nie mam konta na ebay .de ;) Kasa jest ,a nie moge nabyć wymarzonego cudeńka:((

Najchętniej bym zakupił zapobraniem-o ile jest taka możliwość.:wink:

 

Czy jest na forum osoba ktora mogłaby mi pomoc w zakupieniu tegoz wymarzonego wydechu?Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że ktoś mi pomoże -help ;) :crossy:

Edytowane przez mackon4089
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja,

na ebay mozesz sie zarejestrowac z polskiej stronki ebay.pl i dalej mozesz juz kupowac w calej Europie. Jesli nie znasz niemieckeigo bedzie Ci latwiej przynajmniej przeczytac opisy standardowych szczegolow, ktore podal sprzeajacy (platnosc, forma przesylki itp. - to moze Ci pomoc). Sproboj napisac do tego czlowieka po angielsku maila, a byc moze bedzie znal ten jezyk i Ci odpisze.

 

Na poczatek wejdz na ebay.pl i wpisz tytul Twojej aukcji, a wyswietli Ci sie strona, ktora znalazles na niemieckim ebayu.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...