Skocz do zawartości

Darmowy ANTIFOG do wszystkich modeli kasków


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

 

W najnowszym Men`s Health trafiłem na poniższą poradę.

Skuteczności nie sprawdzałem, ale myślę, że na 99% działa.

 

"Mam patent na bolączkę miłośników sportów zimowych - zaparowane gogle. Zamiast ciągle przecierać szybkę, lepiej na wewnętrznej stronie gogli rozsmarować delikatną, antyelektrostatyczną pastę do czyszczenia mebli. Po paru minutach szybkę trzeba wypolerować i gotowe. Możesz chuchać i dmuchać. Nie zaparuje!

Bogdan T. z Gdyni"

 

Jak ktoś sprawdzi niech potwierdzi.

 

Buźka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

W najnowszym Men`s Health trafiłem na poniższą poradę.

Skuteczności nie sprawdzałem, ale myślę, że na 99% działa.

 

"Mam patent na bolączkę miłośników sportów zimowych - zaparowane gogle. Zamiast ciągle przecierać szybkę, lepiej na wewnętrznej stronie gogli rozsmarować delikatną, antyelektrostatyczną pastę do czyszczenia mebli. Po paru minutach szybkę trzeba wypolerować i gotowe. Możesz chuchać i dmuchać. Nie zaparuje!

Bogdan T. z Gdyni"

 

Jak ktoś sprawdzi niech potwierdzi.

 

Buźka ;)

 

 

 

 

:crossy: i gdzie tu znalesc kogos kto czysci meble :)

 

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej na wewnętrznej stronie gogli rozsmarować delikatną, antyelektrostatyczną pastę do czyszczenia mebli. Po paru minutach szybkę trzeba wypolerować i gotowe. Możesz chuchać i dmuchać. Nie zaparuje!

 

Szybka to nie drewno, wiesz jak wplynie na strukture tworzywa taka pasta do mebli? Czy po paru razach nie zmatowieje lub nie oslabi sie jej struktura? No i nie zapominaj ze to cos bedzie bardzo blisko oczu, moze sie okazac kolejna przyczyna zapalenia spojowek.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostszy, darmowy i najskuteczniejszy patent stosowany przez nurków w celu zapobieżenia parowania maski, to naplucie na wewnętrzną stronę szkła, rozsmarowanie, a następnie przepłukanie w wodzie.

Działa stuprocentowo - to nie żart, sam to praktykuję.

Ale chciałbym widzieć motocyklistę czyszczącego w ten sposób szybkę kasku w trakcie postoju na stacji benzynowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...