Skocz do zawartości

SILNIK 125 DO NS1


Dodo_NS1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie...

 

No wiec... Czy pasowalby silnik z Yamahy TZR 125, Lub Hondy NSR 125 do mojej Hondy NS1 ????

Czy musialbym cos przerabiac ???

I jakie koszta bylyby tej wymiany ???

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich fanow dwoch kolek :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerobić byś na pewno coś musiał bo wiadome ze nie podejdzie ci idealnie na miejsce starego silnika.

 

Ja na twoim miejscu nie zmieniał bym silnika ale jeżeli już to raczej od nsr bo trochę chu**** by wyglądała honda z silnikiem yamahy :icon_eek:

 

A koszty to pewnie zmiana mocowań silnika i może zębatki bo w nsr są chyba inne rozmiary

 

P.S

A ten silnik co masz teraz jest sprawny czy sie zepsuł i sądzisz że nie opłaca się go robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu był taki temat, ale do żadnych mądrych wniosków nikt nie doszedł :-). Zresztą bzdury tam pisano, że NS-1 ma aluminiową ramę i takie tam. Za to obiło mi się kiedyś o uszy, że taki sam rozstaw mocowań co silnik NS-1 ma silnik z NS 125. Nie NSR, a NS (starszy sprzęt). Ale trzeba to oblukać, bo sam w życiu nie widziałem silnika z NS. Nie pamiętam juz nawet, gdzie to wyczytałem, bo dawno to było, jak sam uważałem NS-1 za bóstwo :-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie normalna 125tke a nie chcesz kombinowac.

 

chyba, ze chcesz odsprzedac swoj silnik, z checia bym sie z Toba dogadal... :icon_rolleyes: dokladasz troche grosza i masz od 125.

 

zeby przelozyc silnik licz sie z kosztami:

 

zakup nowego sprawnego silnika (400-600zł)

nowe mocowania do ramy- flaszka

nowy zestaw napedowy (300-400zł)

zabawa z zamiana zebatki z NSR do felgi NS1- mogloby wyjsc sporo, moze wyniesc kolejna flaszke

moze i nowe aku, bo 3-3,6Ah nie pociagnie rozrusznika,kosztdo 50zł

 

warto?

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...