Skocz do zawartości

A już tam...


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ojj... motocyklowe było gotowe do odebrania od kwietnia, ale przez bande dekli którzy na szczęście już siedzą miałem z głowy od dawna planowany wyjazd wakacyjny. Szczęśliwy jest ten kto zdał za pierwszym, ale jeszcze szczęśliwszy ten kto oblał kilka razy kategorię na której niezbyt mu zależało, ale blokowała przez ponad pół roku możliwość jazdy na moto gdzie sie chce z lekkim sercem. Sam fakt, że wczoraj odrazu po wyjściu ze starostwa Łódź Wschód pojechałem prosto do Katowic świadczy, że serio nie mogłem sie doczekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje gratulacjami! ale Ty mi lepiej powiedz, gdzie masz włosy?! :eek:

;)

no i jak już masz prawko, to rozumiem, że niebawem zobaczymy Cie u nas na jakiejś imprezce :bigrazz:

 

Aśka- to prawko jest jakieś lewe :icon_eek: Wybrakowane,zamazane i kurde rzeczywiście Adasiowi

ktoś zakorbił owłosienie :eek: :banghead:

Nie no - nie podoba mi się ;) :eek: Gdzie to zgłosić? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj... motocyklowe było gotowe do odebrania od kwietnia, ale przez bande dekli którzy na szczęście już siedzą miałem z głowy od dawna planowany wyjazd wakacyjny. Szczęśliwy jest ten kto zdał za pierwszym, ale jeszcze szczęśliwszy ten kto oblał kilka razy kategorię na której niezbyt mu zależało, ale blokowała przez ponad pół roku możliwość jazdy na moto gdzie sie chce z lekkim sercem. Sam fakt, że wczoraj odrazu po wyjściu ze starostwa Łódź Wschód pojechałem prosto do Katowic świadczy, że serio nie mogłem sie doczekać :crossy:

 

 

gratulacje kolego, wreszcie na legalu :icon_eek:

 

 

ale nie rozumiem co ci blokowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka- to prawko jest jakieś lewe :) Wybrakowane,zamazane i kurde rzeczywiście Adasiowi

ktoś zakorbił owłosienie :eek: ;)

Pewnie poszedł wyrabiać bez zdjęcia i na szybko wyrwał je z książeczki wojskowej... :biggrin: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje gratulacjami! ale Ty mi lepiej powiedz, gdzie masz włosy?!

 

A bo wiecie... Miałem dziewczyne i... no... i strasznie szorstkie uda miała :icon_biggrin:

 

no i jak już masz prawko, to rozumiem, że niebawem zobaczymy Cie u nas na jakiejś imprezce

 

Jak tylko PTU ruszy dooope i da na auto to obiecuje!

 

 

 

ale nie rozumiem co ci blokowało?

 

Dłuuuuga historia i nie do opowiadania na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś 0,5 l no chyba że 3/4 l ale że długo czekałeś to chyba 1 l będzie najbardziej odpowiedni. czekam na jakieś info o spoźyciu

Pozdro i Brawo oklaski oklaski oklaski

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...