Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sobota maszynka była w garażu bo mierzyłem zaworki i trochę mi zeszło za długo, niedziela troszkę się przewietrzył człowiek (zresztą nie pierwszy raz w tym roku)

 

teraz blady na kołki regulacja zaworów i wymianka skrzyni, akurat powinno zejść ze 2 może 3 tygodnie zależy od czasu i na pierwsze ciepłe ponąć dni marca by rozpocząć sezonik się zdało:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ! 200 km przez weekend z czego polowa na totalnym kapciu z tylu :) 1500 od poczatku roku, wniosek -> ZIMY NIE MA i nie dajcie sobie wmowic ze jest inaczej :) Pozdrawiam :)

 

2200 km od WOśP do dzis :crossy: :D :) w tym przymusowa tygodniowa przerwa z powodu pierwszego gwarancyjnego przegladu :) - byłem umówiony a kilometry już nabite i żeby nie przekroczyć musiałem stać :evil: STRASZNE :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2200 km od WOśP do dzis :crossy: :biggrin: :icon_razz: w tym przymusowa tygodniowa przerwa z powodu pierwszego gwarancyjnego przegladu :icon_twisted: - byłem umówiony a kilometry już nabite i żeby nie przekroczyć musiałem stać :evil: STRASZNE ;)

 

Witamy wiec w klubie wariatow ktorzy zimie mowia NIE :) Ja dzisiaj wyjatkowo nie na moto bo musialem z Fazera kolo wymontowac ale przypomnialo mi sie ze jeszcze mam GSa tak wiec jutro smigam znowu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jutro prognoza znowu optymistyczna więc :)

Najbardziej mnie bawią pytania - czy Ci nie zimno :eek: No kurka,jakby było mi zimno to bym w domu koło pieca siedział.Ubranko MP-ASU jest rwelacja :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj nie mogłem odpuścić z tęsknoty ale i dlatego żę zima ponoć wraca by powiedzieć ostatnie słowo.. więc "Na jutro prognoza znowu optymistyczna..." traktuję jak ironię , pozdrawiam resztę twardzieli :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to ja całą zimę przejeździłem. Skrobanko też się zdarzało.(niestety tu jeszcze nie mam garazu :clap: :clap: :clap: ):D a w ost weekend to nawinąłem tylko jakieś 500km. Praktycznie na Wyspie sezon trwa cały rok ale w większości to ponton by sie przydał a nie motocykl :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to ja całą zimę przejeździłem. Skrobanko też się zdarzało.(niestety tu jeszcze nie mam garazu :( :( :( ):eek: a w ost weekend to nawinąłem tylko jakieś 500km. Praktycznie na Wyspie sezon trwa cały rok ale w większości to ponton by sie przydał a nie motocykl :cool:

 

U nas tez powoli robi sie caloroczny sezon, kto jak kto, ale motocyklisci na ocieplenie klimatu nie powinni narzekac :)

 

Ja dzisiaj odkurzylem GSa i pomknolem do roboty :D Moto ostatnio odpalalem w styczniu i aku oczywiscie dzisiaj rano wysiadlo, ale z pychu GS ruszyl za pierwszym razem, porzadny sprzet :icon_eek: Jutro ma sie troche ochlodzic wiec zobaczymy czy tez da rade posmigac. Pozdrawiam niezlomnych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety wystawilem stara CBRke do komisu, a tymczasem nowe Varadero czeka w garazu :( Przywiezli mi je w sobote, a do dzis nie jest zarejestrowane i ubezpieczone! Zaraz po przywiezieniu rundka po osiedlu. W niedziele przyjechal kumpel i nawinelismy 15 kilometrow po polach i polnych drogach. W poniedzialek wrocilem do chaty o 20 i musialem sie uczyc wiec nie bylo kiedy. Ale przez okno w szkole widzialem pedzacego chyba Horneta przez Dąbrowskiego w Poznaniu. Pozniej jeszcze jakiegos chopperka na przystanku i potem w autobusie innego chopperka mknacego w korku!

 

Kiedy mialem motór to jezdzilem ile sie tylko dalo i tez ciagle slyszalem w sklepie, u fryzjera itp. "Nie zimno panu?" :icon_eek: No jak oni przy 0*C wychodzili na dwor w kurtkach zimowych, szalikach i czapkach, a ja w kombi no to smieszne pytania :)

 

Juz nie moge wytzymac! Dzis we wtorek od razu po przyjsciu ze szkoly wsiadlem na moto i pojechalm pojezdzic po polu! Weszlo mi tyle blota pomiedzy opone, a blotnik ze musialem to czyscic 30 minut jak taki czubek na srodku pastwiska :) Bo mi sie przednie kolo zablokowalo i nie moglem jechac.

 

Tylko jak zarejestruja (moze czwartek, piatek?) to wsiadam i jade, oby tylko mrozu nie bylo! Bo juz wytrzymac nie moge!

 

Jak jezdzilem w zerze to zadnego motocykla nie widzialem, a teraz nie jezdze to pelno sie tego przez miasto przewija. Az czlowiekowi żal dupe ściska :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachu666: oj znam ten bol bardzo dobrze, zawsze jak np wracam z roboty konwencjonalnie ( czyli czterolapem albo komunikacja miejska ) to kazdy moto jaki przejedzie wzbudza we mnie takie: "kurde, tez bym sobie posmigal" i to niezaleznie od temperatury :notworthy: Ale juz jest naprawde blizej niz dalej, do marca raptem 2 tygodnie a potem to juz prawdziwa wiosna :notworthy: No i gratulacje nowego sprzeta :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...