Skocz do zawartości

Kto dziś jeździł w 2oo?


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to ja dziś zaliczyłam pierwszą wycieczkę do pracy :notworthy: pierwszą małą glebę :notworthy: i generalnie jest git :notworthy: chłodnawo nieco, ale da się jeździć

Pewnie, że się da! Tak trzymać :crossy:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mala glebe :icon_mrgreen: parkingowka czy dluzszy kontrolowany poslizg :icon_mrgreen:

nazwijmy to glebą parkingową na Sobieskiego ;) w związku z tym, że w moich lusterkach nic nie widać, to zapatrzyłam się za siebie i nie zauważyłam, że pan przede mną zahamował :icon_eek:

 

ale trafił sie jeden sympatyczny "biker from...(nie pamiętam)", który pomógł mi podnieść i przeturlać Maleństwo :P

 

no cóż. wybitnie gleba wynikająca z mojej głupoty, ale co zrobić ;) licze na to, że juz wyrobiłam norme na następne kilka lat :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja dziś zaliczyłam pierwszą wycieczkę do pracy :P pierwszą małą glebę :icon_mrgreen: i generalnie jest git :icon_mrgreen: chłodnawo nieco, ale da się jeździć

No nieee... zaraz pekne z zazdrości... To ja w takim razie zaczynam odprawiać woodoo nad pogodą na sobotę... nie mogę sie doczekać mojego "pierwszego razu..." z moją wdówką... :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aska a jak stan drog ?

Niby przez okno wygladaja na suche, ale lodu chyba troche lezy :/

Ktos na Warszawie dzis byl ?

jest dobrze. lodu nie ma. oczywiście uważać trzeba zawsze, ale raczej stan dróg wymówką dla niejeżdżenia byc nie może :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwijmy to glebą parkingową na Sobieskiego :notworthy: w związku z tym, że w moich lusterkach nic nie widać, to zapatrzyłam się za siebie i nie zauważyłam, że pan przede mną zahamował :)

 

ale trafił sie jeden sympatyczny "biker from...(nie pamiętam)", który pomógł mi podnieść i przeturlać Maleństwo :D

 

no cóż. wybitnie gleba wynikająca z mojej głupoty, ale co zrobić :icon_razz: licze na to, że juz wyrobiłam norme na następne kilka lat :notworthy:

 

Wspominałem coś o gmolach? I śliskim asfalcie?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikepics.com/pictures/1101477/ latało sie dzis :) pzdr

 

30km dzisiaj zrobione, poczatek, 7.30 rano tepmeratura na minusie 3. Tylko palce zmarzniete reszta ok. Drogi sa suche, ale pelno porozlewanego syfu na nich. Ni to olej ni to woda, zwykly syf o kolorze oleju.

jakoś chyba 2 tyg. temu widziałem w niedziele kolesia na bandziorze z owiewą , miał kufer, na dupie bojówki , pomyślałem , ze twardy jest... To czasem nie Ty Koleżko ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...