Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest jeszcze jeden chętny ale nie ma sprzęta szukamy Virażki 535 tak do 6000 zł jak by co dawać znać

Pozdro

 

 

 

Hamir, ja swoją sprzedaję 90' rok i chcę tylko 6 tysi. (i pokrowiec dorzucę)

jak co to daj na PW lub [email protected]

myślę że warto

 

kaka

zdjęcia

http://bikepics.com/members/kaka/92virago535/

 

Dzięki, właśnie oglądam fotki. ;)

Też myślałem o Warszawie. Mam gdzie przenocować - ewentualnie problem by był z Virażka bo nie chce jej zostawiać pod blokiem na Bielanach.

 

A jak koszty noclegu i wyżywienia? :)

 

 

witaj

przynjmniej raz w m-cu przejezdżam przez Suwałki to możemy się kiedyś umówić na kawę(przeważnie jestem około 10.00) i pogadamy to dowiesz się wszystkiego ( no może bez małych szczegółów).

 

kaka

Edytowane przez kaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kletno to wielkie wydarzenie. Byłem na kilku zlotach ale Kletno ma to coś, ten klimat górski, atmosfera a przede wszystkim Biker's Choice. Jak opowiadam o tej knajpie chłopakom z pracy to nie wierzą że tak moze tam być. Miejsce jest wyjatkowe i do tego spotkania trzeba się przygotować. Ważna jest tu trasa, nocleg jak i samo spotkanie. Trzeba się wyciszyć, odprężyć i cieszyć się zarówno samą trasą jak i pobytem. Dla niektórych jedo i drugie trwa tyle samo. :icon_mrgreen:

Ja jadę długo te prawie 500 km ale dzięki temu, że jadę właśnie tam czas mija szybko. Doskonale pamiętam nasz pierwszy wyjazd, pełen przygód. Mozna by nimi obdzielić nie jeden dzień a może i nawet miesiąc.

Jest jeszcze rzecz najważniejsza w tym przedsięwzięciu .... ludzie, bez tego lipa, nic nie stworzyloby klimatu bez nich i tu mój szacunek dla grupy, która odwiedza to miejsce i ma chęć spotykać się dalej. W końcu O.O.O. miała swój początek właśnie w Kletnie i to niecały rok temu. Następny wyjazd to będzie rocznica nie tylko pierwszego spotkania miłośników Virago ale moim zdaniem O.O.O bo tam zawiązał się trzon grupy a Piławki sprowokowały jedynie nazwę, hawk

 

To tak dla nowych, którzy jeszce się wahają. Jakbym nie pojachał w kwietniu tego roku to bym długo tego żałował. To tak na marginesie.

 

Ah ta jajeczniczka i rwące potoki po obu stronach drogi, w których niejeden się wykąpał wbrew własnej woli ... eeh, oby do kwietnia

 

VY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynjmniej raz w m-cu przejezdżam przez Suwałki to możemy się kiedyś umówić na kawę(przeważnie jestem około 10.00) i pogadamy to dowiesz się wszystkiego ( no może bez małych szczegółów).

 

kaka

 

 

Super, jak będziesz wiedział kiedy zawitasz w te okolice daj znać, chętnie się spotkam z przedstawicielem O.O.O. :)

 

Pozd.

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łubu-dubu,łubu-dubu niech nam żyje Prezes Naszego Klubu!!!!!!!!!!

Witam,względem poznania mam pytania,czy moge?sie przyłączyć,poznać i podłączyć?-- do EKG rzecz jasna,bo mi coś serduszko pika jak bendix z rozrusznika-Virago rzecz jasna!!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kletno to wielkie wydarzenie.

 

[....]

ViragoYama, jestem pod wrażeniem Twojego opisu! Pięknie to ująłeś i prawdziwie. Nie potrafiłbym napisać tego lepiej, chylę czoła!

Kletno ma niesamowity klimat, a fakt, że dla większości z nas jest daleko "za górami" tylko zwiększa jego atrakcyjność :icon_razz:

Aby do kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...jestem teraz pod opieka słuzby zdrowia i bez dostępu do neta.Widze, że temat sie rozwija... Powitac wszystkich starych i nowicjuszy w tym watku....Po Nowym Roku, kiedy już się wyrwę na wolność, opiszę szczegółowo sprawę noclegów (to dla świeżaków w temacie Kletna)....Stworzy sie listę i bedzie git....Kijuk cóś nie odpowiada, jak tam temat znaczków....?rzuć jakieś hasło, cena itp itd....Twoj projekt znaczka wg mnie jest OK....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...jestem teraz pod opieka słuzby zdrowia i bez dostępu do neta.Widze, że temat sie rozwija... Powitac wszystkich starych i nowicjuszy w tym watku....Po Nowym Roku, kiedy już się wyrwę na wolność, opiszę szczegółowo sprawę noclegów (to dla świeżaków w temacie Kletna)....Stworzy sie listę i bedzie git....Kijuk cóś nie odpowiada, jak tam temat znaczków....?rzuć jakieś hasło, cena itp itd....Twoj projekt znaczka wg mnie jest OK....

 

 

Witaj Marcyś, kończ to symulanctwo i dawaj na forum bo bez Ciebie temat Kletna leży i kwiczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---ciach---

Kijuk cóś nie odpowiada, jak tam temat znaczków....?rzuć jakieś hasło, cena itp itd....Twoj projekt znaczka wg mnie jest OK....

Kjujik napisal maila do Marcyska w sprawie cen, minimalnych ilosci itp.

Zadzwonilby ale Matrix zezarl mu nr do ww.

Pomocy :icon_mrgreen:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...jestem teraz pod opieka słuzby zdrowia i bez dostępu do neta

Witaj,nie znam Cie ,Aale wcale mi to wlasciwie nie przeszkadza by Cie poznac nie chciec,życze rychłego powrotu na siodełko,Viva la Wałbrzych! :P

 

Jemu się tak spodobało że pielęgniarki koło niego skaczą że będzie symulował do oporu ( do Kletna )

ZNALAZłEM,SORY,CHETNIE SIE Z WAMI ZABIORE,jest jakies wpisoweeeeeeeeeeeeeeee? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...