Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja się melduję że wróciłem z Kletna, cały czy zdrowy to się okaże (przemoknięty i zmarznięty) ale jestem już po gorącej kąpieli i herbatce z prądem ;)

 

Wczoraj pogoda dopisała, na trasie sucho nawet parę razy złapaliśmy słoneczko, wieczór uważam za udany (około 70% w pamięci reszta się gdzieś straciła) :biggrin: , śniadanko w Sądejówce znakomite paluszki lizać.

 

Około 12 dotarliśmy dzisiaj do Domu Dziecka, dzieciaki zadowolone, powoziliśmy ich troszkę :crossy: , w drodze powrotnej zaczęło siąpić :evil: .

 

No i tak się złożyło że w 3 virówki odjechaliśmy z Kletna ze smutkiem, całą drogę siąpiło beznadzieja :banghead: :banghead: :banghead:

 

Wielkie ukłony dla szefowej Knajpki (Aśki) za ugoszczenie nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem do końca to nie wiem jak się zakończyła, ale dowiedziałem się od Kosina, że ktoś się podszywał podemnie jak już wyjechałem i zakosił kapelusz Tomaszowi Milewskiemu, albo Tomasz był tak nawalony,że mu sie coś pomieszało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem do końca to nie wiem jak się zakończyła, ale dowiedziałem się od Kosina, że ktoś się podszywał podemnie jak już wyjechałem i zakosił kapelusz Tomaszowi Milewskiemu, albo Tomasz był tak nawalony,że mu sie coś pomieszało.

 

 

Tak to pewnie przez przypadek bo pytalem Kosina o takiego kolege co z nami siedzial pewnie on myslal o tobie a chodzilo o kogo innego.Tak czy inaczej kapelusz pewnie sie znajdzie no chyba ze sie nie znajdzie.Pozdrowiena dla wszystkich i dziekuje za super zabawe!!!

Edytowane przez TOMASZ MILEWSKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jesteśmy w domciu (wraz z całą ekipą Dolnobrzeską).

Pogoda powrotna SUPER ! ! !

Po drodze wdepnęliśmy do Wrocka.

Marcyś!!

Jesteś WIELKI ! ! Dziękujemy ! !

 

Wszystkim Wielkie Dzięki za miłą i sympatyczną Imprezę.

 

Sabcio i Sabciowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...