Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2008


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

homer666!!!

coś Ty!!

Hamir56 ma stare moto smiga :crossy: już nim około sześciu miesięcy :P

Sabcio-ostatni raz widziałem go na Virago :crossy:

 

Hej jeszcze wszyscy nie znajĄ DING DONGA,

 

ale nie uprzedzajmy faktów, moja koleżanka małżonka tez jeszcze żyje w nieświadomości ale w Kletnie się przekona:))

 

szerokości,

Jarek

jest jakas metoda na uczynienie z malzonki plecaczka?bo moja sie panicznie boi? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częstochowa jak najbardziej aktualna więc wypad z rańca z grupą lub bez

 

 

Popieram w 100%

no jak bedzie mus to mus

tez polecimy z wami :cool: :icon_twisted:

 

jest jakas metoda na uczynienie z malzonki plecaczka?bo moja sie panicznie boi? :cool:

oj masz problem

ja moja to musze blagac zeby nie jechala

jak chce gdzies sam jechac :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak bedzie mus to mus

tez polecimy z wami :

 

Żaden mus jest demokracja i nie wolno nikogo do niczego zmuszać pod żadnycm pozorem ani stawać się zamozwańczym przywódcą i decydować o losach pozostałych jak ktoś ma wolę to prosze bardzo czemu nie.Kult jednostki minął bardzo dawno a jeżeli komuś nie pasi to CHINY stoja otworem ewentualnie któraś z KOREI też jest otwarta a bliżej to chyba BIAŁORUŚ no i chyba zanosi się na ROSJĘ .Takze jest w czym wybierac.Sorry za spam ale co niektórzy wiedza o co chodzi???????????????Wesołych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....nie wiem jak będzie z noclegami przy knajpie, bo Wiedzimin od grudnia opuszcza swoja chałupę....ale o tym poinformuje Was w styczniu 2008r....

 

Tylko nie bierzcie noclegow w Chacie Niedzwiedzia w Kletnie, wlasciciel jest oszustem i naciagaczem!

Strzezcie sie tego typka: podwyzsza ceny, chce kasowac za uslugi "dodatkowe", szczytem bylo kiedy zarzadal oplaty za to ze ktos wszedl do jadalni w brudnych butach i trzeba bylo posprzatac!

 

Virago rulez :smile:

 

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden mus jest demokracja i nie wolno nikogo do niczego zmuszać pod żadnycm pozorem ani stawać się zamozwańczym przywódcą i decydować o losach pozostałych jak ktoś ma wolę to prosze bardzo czemu nie.Kult jednostki minął bardzo dawno a jeżeli komuś nie pasi to CHINY stoja otworem ewentualnie któraś z KOREI też jest otwarta a bliżej to chyba BIAŁORUŚ no i chyba zanosi się na ROSJĘ .Takze jest w czym wybierac.Sorry za spam ale co niektórzy wiedza o co chodzi???????????????Wesołych.

 

 

a ja nie wiem o co chodzi a co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....nie wiem jak będzie z noclegami przy knajpie, bo Wiedzimin od grudnia opuszcza swoja chałupę....ale o tym poinformuje Was w styczniu 2008r....

 

Tylko nie bierzcie noclegow w Chacie Niedzwiedzia w Kletnie, wlasciciel jest oszustem i naciagaczem!

Strzezcie sie tego typka: podwyzsza ceny, chce kasowac za uslugi "dodatkowe", szczytem bylo kiedy zarzadal oplaty za to ze ktos wszedl do jadalni w brudnych butach i trzeba bylo posprzatac!

 

Virago rulez :)

 

Przemek

 

 

A która to Chata Niedżwiedzia ?? Gdzie to dokładnie jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kletniaki zyczona z okazji świąt bożonarodzeniowych oraz serdeczne życzenia noworoczne....dorwałem się do kompa i macie ode mnie pozdrowionka z objęć służby zdrowia....Po Nowym Roku parę szczegółów dotyczących spotkania w Kletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...