Skocz do zawartości

FMX Crash


Saltus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kazdy jakos zaczyna a ze on n to nagrał i udostepnił to spoko i nie sadze ze to upór w samokaleczniu

kazdy Freestajler od czegos zaczynał.Saltus mysle ze młody by cie na torze MX dwa razy objechał :)

Edytowane przez Bonus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Saltus ale komu mam sie poskarżyć co ty myslisz ze boje sie takich co pija wódke i nie sa leszczami(Twój zajebi$%^ avatar). W sumie to każdego ten filmik śmieszy ale jak widzisz nie każdy odrazu obraża kolesia. Także wsiadaj na swoją maszyne i ścigaj sie.... z dziećmi w chodzikach.

 

pozdro !!!

 

Po pierwsze primo - nie musisz się mnie bać, przecież ci nie groziłem hhehe.

Jak tak bardzo Tobie zależy, to mogę go pochwalić, ale jedynie za próby usunięcia swoich genów z puli :cool: A z dziećmi w chodzikach niestety nie mam szans, także z góry odpuszcze :)

 

 

Kazdy jakos zaczyna a ze on n to nagrał i udostepnił to spoko i nie sadze ze to upór w samokaleczniu

kazdy Freestajler od czegos zaczynał.Saltus mysle ze młody by cie na torze MX dwa razy objechał

 

Nie wątpie, co nie zmienia faktu, że zdania nie zmienie :biggrin: Po prostu filmik jest zajebiście śmieszny, i nie pokazuje nic poza umiejętnościa robienia sobie krzywdy z czego implikuję fakt posiadania drewnianego mózgu ;)

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On naprawdę umie skakać i robi to coraz lepiej jak sie nie zniechęci to może za parę lat można go będzie zobaczyć na jakichś zawodach.

 

Nie krytykujcie że skacze na cz bo mnie też nie stać na to żeby kupić sobie jakiś sprzęt z górnej półki ale uparłem sie i odkładam ile mogę a to że mam tylko ogara to mówi sie trudno od czegoś trzeba zacząć. Trzeba chwalić takich ludzi, którzy nie boją sie robić rzeczy na które ja bym nie miał odwagi on ma i nie robi nic głupiego tylko realizuje swoje marzenia.

 

 

Respect dla niego na tym drugim filmiku widać że już robi nie które triki :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma drewniany mózg czy nie to jedno trzeba mu przyznać MA CHŁOPAK ZAPARCIE D.gif D.gif D.gif

 

I za to lubię takich ludzi bo chłopak chce zrealizować swoje marzenia i brać udział w FMX

Edytowane przez lukasz_vip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma drewniany mózg, bo realizuje swoje marzenia? Uparcie dąży do celu? Większość ludzi by se dawno dała spokój, on trwa dalej w tym co robi. Porównując jego pierwszy i ostatni filmik widać duże postępy, ja mu życzę wielkich sukcesów, bo potrzeba takich ludzi, którzy nie boją się spełniać swoich marzeń. Niektórzy nawet i tych nie mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nim juz nawet na stronach poświęconych FMX wiedzą o to link

http://www.fmxcamp.pl/index.php?show=amatorzyfmx_lukaszczykm

 

Jak widać pokazuje niedowiarkom że można skakać na wszystkim.

 

Obejrzyjcie zdjęcia

 

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia sa swietne, chlopak jest neisamowity! podziwiam jego zapal, ciezka prace i milosc, bo chyba inaczej tego niemozna nazwac, do tego sportu :icon_mrgreen: ciesze sie tez ze stara poczciwa cz otrzymuje od takich ludzi kolejne zycie :icon_mrgreen: niewiem dlaczego ale pomimo ze niemialem takiego motocykla to strasznie mnie fascynuja i jak dobrze pujdzie to kupie cos takiego, przedewszystkim zeby nie zgnilo gdzies zapomniane :icon_eek:

 

tu jest artykul: http://www.scigacz.pl/Marcin,Lukaszczyk,%2...bledu,3957.html

 

Bardzo sie ciesze ze nasi freestylowcy zauwazyli chlopaka i mu pomagaja! Troche sie szkoda ze nei znalazl konkretnego sponsora, napewno nei byly by to wyzucone pieniadze :P

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...