Skocz do zawartości

KTM LC4


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam pytanie. Czy ktos wie moze czym sie roznil LC4 400 od 350? mam takiego na oku ale to chyba egzotyczne moto. Jak bym wiedzial ze czesci beda pasowac od 400 to bym bral.Z wygladu to taki sam jak 400 ale silnik nie wiem jak,rok 94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie. Czy ktos wie moze czym sie roznil LC4 400 od 350? mam takiego na oku ale to chyba egzotyczne moto. Jak bym wiedzial ze czesci beda pasowac od 400 to bym bral.Z wygladu to taki sam jak 400 ale silnik nie wiem jak,rok 94

 

Daj sobie spokuj z tym , nie obraz sie ,ale widze,ze duzo kasy nie masz,a kupisz taki wynalazek i po pierwszej awarii bedziesz plakal ,ze nie masz $$ na naprawe,bo do starego kTM (czyt.ponizej 2000r) czesci dostaniesz tylko w oryginale i drozsze niz do japoni. Chlopie kup sobie dr 350 w dobrym stanie,nie bedzie Ci siepodobac to sprzedaz,ale jak kupisz dobra to pojezdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo do starego kTM (czyt.ponizej 2000r) czesci dostaniesz tylko w oryginale i drozsze niz do japoni. .

błąd!!!! :icon_question: Poniżej 98r :crossy: bo od 98 KTM zmienił właściciela i zaczeli produkować praktycznie nowe motocykle. Od rocznika 98 nie ma najmniejszego problemu z cześciami.

Ta 350 to już taki extremalnie egzotyczny egzemplarz :flesje: To poprostu nie ma sensu bo czesci do niego na bank nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz do Gawrona w sprawie tego moto tez odradzal. No kasy za duzo niemam. Jak bym poczekal jeszcze do wiosny do by moze ze 2k wpadlo ale za to tez cudow nie kupie. Chcialbym EXC 250 ale za 8 k to chyba mazenie.pzdr

 

za 8 koła:

 

http://www.allegro.pl/item256625440_ktm_exc_250_2t.html

http://www.allegro.pl/item255422236_enduro...exc_2000_r.html

http://www.allegro.pl/item256438551_ktm_ex..._cr_wr_sx_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rozwiałes moje watpliwosci.. chyba zbieram kase zeby miec 8 k...Ten ostatni jest calkiem interesujący...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z linków stoją na allegro od ponad roku a zwłaszcza ten http://www.allegro.pl/item255422236_enduro...exc_2000_r.html Sam się nim interesowałem.

za 8k spokojnie można coś juz znaleźć

 

 

To, że długo stoją na allegro nic nie znaczy, ja swojego crf też wystawiłem i 0 odzewu jak narazie. Teraz tylko schodzą tak zwane "okazje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie, tylko jest jedno ale...Kupić motocykl to jedno, utrzymać to drugie. Zastanów się czy jeśli wydasz wszystkie pieniądze + może jeszcze się zapożyczysz u kogoś, to będziesz mieć kase na utrzymanie tego HARD ENDURO? A jeśli coś po kupnie od razu się posypie..? Przemyśl to dobrze żebyś potem nie patrzył jak moto stoi w garażu bo nie masz kasy na paliwo / klocki hamulcowe / tarcze sprzęgła / remont silnika...

Pzdr, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że długo stoją na allegro nic nie znaczy, ja swojego crf też wystawiłem i 0 odzewu jak narazie. Teraz tylko schodzą tak zwane "okazje"

nie no teraz to nic nie schodzi bo zima jest. Ja jak sprzedawałem motor mniej wiecej o tej porze to tez nic.. dopieor na wiosne poszedł od reki :icon_twisted: no a ten z linka co dałem to juz bedize nawet z 1,5 roku czyli przeszedl juz wiosne i nawet lato. A cena jest ok i wygląda ok więc nie wierze ze wszystko jest ok

.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no teraz to nic nie schodzi bo zima jest. Ja jak sprzedawałem motor mniej wiecej o tej porze to tez nic.. dopieor na wiosne poszedł od reki :icon_twisted: no a ten z linka co dałem to juz bedize nawet z 1,5 roku czyli przeszedl juz wiosne i nawet lato. A cena jest ok i wygląda ok więc nie wierze ze wszystko jest ok

.

 

Trzeba by dziada oblukać :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...