Skocz do zawartości

Artykuł: Uwaga na używane auta!


WLD_Wlodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NIC NOWEGO ;)

 

 

to jest najlepsze :icon_razz:

Artykuł 286 kodeksu karnego mówi: Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

 

 

 

art 286 mozna zastosowac do kazdej tranzakcji nawet pani w sklepie mowiaca ze bułki sa z rannego wypieku wiedzac ze sa z wieczora doprowadza was do niekorzystnego rozporzadzenia waszym mieniem :icon_razz:

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu sie kolko zamyka udowodnij sprzedawcy ze wie ze sprzedaje robiony samochod :biggrin:

 

 

wiekszosc prokuratur po pisemnym zawiadomieniu wysle ci odmowe wszczecia jak sie odwolasz to umoza z braku dowodow :biggrin:

 

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że są już "polskie" warsztaty w DE i może w innych krajach gdzie spawają i klepią złomy :icon_biggrin:

 

p.s. Dlatego ja zrezygnowałem, wole kupić gorszy ale nowy z Salonu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że są już "polskie" warsztaty w DE i może w innych krajach gdzie spawają i klepią złomy :)

 

p.s. Dlatego ja zrezygnowałem, wole kupić gorszy ale nowy z Salonu :)

 

 

Były już dawno co by to na 4oo przetoczyło się przez granicę (za czasów różnych ograniczeń celnych), ale nawet w tak wychwalanej Szwajcarii są "super" auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel rozbił swoojego Rovera 200 , (tez sprowadzany) bo sie okazało ze ktos zle poskładał układ haulcowy i po prostu w pwnym momencie hamulce wysiadły, akurat w krytycznymn momencie i auto poleciało prosto na drzewo. Szczescie ze mu sie nic nie stało, ale do wymiany cały przód.Tak wygladaja własnie niektóre Super okazje zza granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...