Skocz do zawartości

Gleba


kfazimotor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w ten wlasnie sposob zostalem dzis wybudzony z porannego rozespania. Ide sobie zamknac brame garazowa skrobiac sie po oszronionej szczece i wsluchujac sie w pyrkot nabierajacego temperaturki silnika, a tu raptem gruuuchh... paskudny dzwiek.

Straty: ulamana klamka sprzegla, przerysowane lusterko, wspolczyninik Kurwamaci +5, wspolczynnik Cozagownianydzien +4.

 

Pierwsza gleba motocykla w sezonie i pierwsza od czasu mojej motoreaktywacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystans zachowany widzę - klamkę się odkupi - nie ma co się przejmować to się zdarza. Lepiej złamać klamkę niż łokieć :)

u mnie na podjeździe od garażu leżały wszystie motory jakie miałem. to się naprawdę zdarza.

 

aha - tyle że u mnie się nic nie złamało więc kurwamacia w stopniu 2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, nie pękaj - kiedyś na parkingu też złożyła mi się stopka. różnica była taka, że właśnie zsiadałem z moto i ugrzązłem z nogą pod nim...

i jeszcze taka, że bardziej się śmiałem niż wkurzałem. współczynnik Kurwamaci raczzej niski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a tu raptem gruuuchh... paskudny dzwiek.

Straty: ulamana klamka sprzegla, przerysowane lusterko, wspolczyninik Kurwamaci +5, wspolczynnik Cozagownianydzien +4.

 

Mysle ze wkrotce ktos zrealizuje pomysl na ktory wlasnie wpadlem: Poduszki antypaciakowe :biggrin:. Czujniki wykryja ze sie moto bez jezdzca przechyla za bardzo, bum! i moto laduje na miekkiej podusi. Z takiej gaz wcale nie musialby uchodzic, a podusia moglaby byc wielorazowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, mam jedną w sezonie :biggrin: Ostatnio miałem w Borkach i do dzisiaj śmigam z połamaną klamką :biggrin:

 

p.s. ale do poziomu Kurwamaci +5 jeszcze nie doszedłem :lalag:

 

 

 

 

nie doszedles do poziomu +5 Kurwamaci bo jestes niesamowicie opanowanym czlowiekiem

 

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze wkrotce ktos zrealizuje pomysl na ktory wlasnie wpadlem (...) Czujniki wykryja ze sie moto bez jezdzca przechyla za bardzo

Ktoś już na ten pomysł wpadł...

Przeczytaj październikowy/listopadowy Świat motocykli. Artykuł o 3 kołowym skuterze :icon_twisted:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już na ten pomysł wpadł...

Przeczytaj październikowy/listopadowy Świat motocykli. Artykuł o 3 kołowym skuterze :buttrock:

 

 

Zmartwiles mnie... skutery motorem postępu ??? :clap:.

 

No dobrze czytalem, tam nic nie ma o poduszkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście widzieli jak radośnie glebnąłem z Banditem na środku skrzyżowania na czerwonym świetle bo... wdepnąłem na rozlany olej na stacji benzynowej ;)

Poróbuje sobie to wyobrazic.. az geba mi sie uśmiecha :icon_razz: rozkrocz :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...