Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, a mógłbyś podrzucić jakieś szczegóły? Jakie warunki wjazdu, jakie koszta?

 

Kurde, tak w ogóle, to masakra, aby chcąc wybrać sie na tor (do tego mały, kartingowy!) trzeba było jechać po 200km w jedną stronę :icon_evil:

Nie ma czegoś bliżej?

 

jest - 160 km :)

 

tor jest maly - typowo techniczny, max na prostej 150, najszybszy winkielek 70-80, reszta 40-50. schodzisz bardzo nisko, tor klei sie, ze hej - caly z gumy po kartach.

 

prawdopodobnie lecimy w te niedziele. o blizsze info wal na priv to dam znac gdzie i o ktorej.

 

pozdro

 

Daniel

 

-- EDIT --

 

a i warunki:

30zl/godz, 80zl/4 godz.

Edytowane przez daniel.wro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Poruszam się po naszych Wrocławskich drogach wraz z moją kochaną Hondą CBR F3, w malowaniu czarno-żółtym.

Gdyby ktoś chciał pośmigać razem, to zapraszam gorąco ;)

gg: 5937590

 

Lewa w góre!

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wrocławskich motocyklistów,

 

wybiera się ktoś do Nysy na zlot? Właśnie wróciłem ze zlotu w Krotoszynie i apetyt wzrósł, a będzie i okazja pojeździć w kolumnie.

2007 H-D XL883C Sportster Custom + 'Bologna Style' Khrome Werks 2 inch slash cuts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

jest - 160 km :)

 

tor jest maly - typowo techniczny, max na prostej 150, najszybszy winkielek 70-80, reszta 40-50. schodzisz bardzo nisko, tor klei sie, ze hej - caly z gumy po kartach.

 

prawdopodobnie lecimy w te niedziele. o blizsze info wal na priv to dam znac gdzie i o ktorej.

 

pozdro

 

Daniel

 

-- EDIT --

 

a i warunki:

30zl/godz, 80zl/4 godz.

a gdzie dokładnie jest ten tor? ja bym sie chetnie na niego wybrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wszystkim

Mam na imię Ania i na razie jeżdżę jako plecaczek. Aczkolwiek myślę, że już niedługo się to zmieni. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i witam luke1111

 

 

Witamy Andzia, zapraszam na wyjątkowo wygodną kanapę mojej Hanki :wink:

 

Życzę szerokosci-przyczepności :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...