Skocz do zawartości

Nowy na forum Wrocław


spawn311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ty spisz czasem wogole?? bo ja w robocie siedze i mam wytlumaczenie :banghead:

 

 

ee, kiepskie wytłumaczenie, ja mam lepsze: Jestem świrem i knuję po nocach, komu by tu naklejkę na czoło posadzić :biggrin:

 

pozdro

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pasjonatow zakochanych w motocyklach i czerpiacych przyjemnosc z jazdy :D niedawno skonczylem swoja kochana cbr 1000f z kupy zlomu powstal pikny motocykl:) teraz tylko jezdzic jestem nowy na forum jak widac ... moze jest tez ktos nowy bedzie razniej sie do was dolczyc w nowym sezonie 2008 :) pozdrowki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wrocławskich motomaniaków!

 

Z uwag ogólnych, to napiszę tyle, że mam na imię Monika i jestem z Wrocławia.

 

Zainteresowanie do motocykli w rodzinie rozpoczęło się od czasów mojej babci, która jako nieliczna(jak na tamte czasy)reprezentantka płci pięknej :notworthy: dosiadała tych pięknych maszyn.

Gdzieś na dnie serca trwała we mnie ta pasja, czekała, aż Ktoś ją rozbudzi.

Tak się stało, gdy poznałam mojego ś.p. chłopaka-Piotrka...

Pożegnałam Go 22.02, gdy po wypadku na Legnickej następnego dnia odszedł śmigać po"niebieskich autostradach"...

 

Witam Was gorąco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam, Yanee :P Smutna sprawa, tylu młodych ludzi tak szybko odchodzi :/ Tak jak napisał kolega Bandit22, jesteś teraz wśród swoich, a my nie jesteśmy obojętni na los innych motocyklistów. W każdym razie życzę miłego "forumowania" :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko cześć i czołem :biggrin:

Mam na imię Andrej od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem ZX6R 98 którego najczęściej można spotkać na krzykach gdzie mieszkam od urodzenia. Witam i pozdrawiam wszystkich motogigantow i motogigantki z całego wroclawia oraz okolic i czekam niecierpliwie "znosząc już jajko" na poprawę pogody i mam nadzieje wspólne latanie :P Szerokiej ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że może już od kwietnia będę mieszkał na Klecinie i motor też zamierzam mieć przy sobie :biggrin: Pod warunkiem, że znajdę sobie jakiś garażw pobliżu. W każdym razie gdzieś tam w okolicy będę się kręcił za miesiąc albo za kilka :P pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...