Skocz do zawartości

GS 500E - ER 5 ?


Gość wow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Słuchajcie o czym wy dyskutujecie?!Przecież każdy będzie chwalic swoje cacuszko.Ja mam Gs od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolony tylko juz dla mnie trochę za wolny.Ale na sam poczatek ok.Co do kawaska to wiem ze mimo to ze jest nowsza konstrukcja ma wady których ja nie moglbym wybaczyc.Np hamulce mała tarcza z przodu no i ten pieprz....ny beben z tyłu.A przeciez w motocyklu tej klasy powinny byc zajebiste hamulce i jeszcze dla początkujacego.Co mi sie w kawasku nie podoba to kierownica i pozycja za nia ale to kwestia gustu ja wole bardziej sportowa tak jak jest w gs-ku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

witam osobiście mam gs i wedlug mnie jest to dobry wybor , malo pali najmniej 4,4 a nacieszyc sie tez da a kawa jakos wizualnie mniej mi sie popdoba gs ma to cos w sobie, bardzo dobre hamulce lepsze od kawy fajnie sie prowadzi choc przod za mieki ale na to sa sposoby!polecam gske!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam osobiście mam gs i wedlug mnie jest to dobry wybor , malo pali najmniej 4,4 a nacieszyc sie tez da a kawa jakos wizualnie mniej mi sie popdoba gs ma to cos w sobie, bardzo dobre hamulce lepsze od kawy fajnie sie prowadzi choc przod za mieki ale na to sa sposoby!polecam gske!!! :)

 

Co to znowu za odkopywanie starych tematów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było rzetelne IMO porównanie w którymś ze starych (ub. rok?) SM. znaleźć, przeczytać, nie nękać forum :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem GSem w tym sezonie. Bylo to moje pierwsze moto. Zrobilem 8 tys km i to, ze "stuki puki " to jedno wielkie klamstwo. Nigdy moja Suzi nie odmowila ostrej jazdy... nawet na morznie odpala po 3 miesiecznej przerwie. Ja bral bym GSa w wersji Five Star, ladny, ma szybke i nie wieje, malo pali 4l do 120km/h. O Er5 sie nie bede wypowiadac poniewaz nie mialem doczynienia z tym moto.

 

Polecal bym bardziej CBR600F niz Er5 czy GS, ze wzgledu na moc. CBR ma 100km a GS 48km, szybko nudzi sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jednak GS 500. ma lepsze opinie. Nie jest za mocny, ale się fajnie prowadzi - jeździłem. na Er5 narzekają że ma słabe podwozie i przegrzeawją sie hamulce. Jak ostatnio na tekim śmigałem (myslałem o kupnie) to czyłem się jak na motorowerze, Kopa ma, owszem,ale to mały motocykl jeśli chodzi o gabaryty. GS to już kawał sprzeta.

 

Ehmmm - chyba odwrotnie z tym porównaniem wielkości :) - a hamulce są chyba największą bolączką ER-ki - pomaga stalowy oplot - co też radzę zrobić każdemu przy kupnie - koszt mały a poprawa znaczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...