Skocz do zawartości

Świat Motocykli


Boba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grudniowy Świat Motocykli zamieścił mój artykuł, może to za dużo powiedziane - list raczej, który napisałam jakieś 1,5 miesiąca temu. Myślałam, że temat umarł, ale jednak nie. Mój list powstał w odpowiedzi na wspomnienia Blondynki z kursu na prawko kat. A, również zamieszczone w ŚM [we wrześniu]. O artykule dowiedziałam się od LYsEgo, a on znów od Cezseka. Dzięki za info! Świat pełen jest przyjaznych dusz i dlatego życie jest piękne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat czytalem ten artykol gratuluje ze sie udalo a jeszcze bardziej gratuluje i podziwiam za pasje tak trzymac trzeba wiedziec czego sie chce bez wzg. na wszystko jestes swietnym rzeykladem do naladowania moze moja mame mi sie uda nomowic :P :P .Jeszcze raz gratuluje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Jak ktoś ma mądre treści słowne do przekazania to nie jest zaskoczeniem ,że zostaną zauważone i przeczytane.

Przeglądając grudniowy ŚM zauważyłam podpis -- BOBA z FORUM MOTOCYKLISTÓW i już wiedziałam,że tekst warto przeczytać. I jeszcze byłam dumna z tego,że Autorka jest mi znana choć NIESTETY tylko z pisania i jednej bezpośredniej rozmowy.

BOGUSIU--- jest mi PRZEOGROMNIE MIŁO ,że mogłam zapoznać się z Twoim tekstem :D

Wyobrażam sobie minę instruktora gdy usłyszał jakie prawo jazdy masz zamiar uzyskać.Ale to SUPER,że są ludzie ,którzy bez względu na wiek i opinie innych potrafią czerpać z życia.

"Niech żyje BAL! Bo to ŻYCIE to Bal jest nad Bale. Niech żyje Bal! Drugi raz nie zaproszą Nas wcale......."

GRATULACJE I WYRAZY UZNANIA

 

Pozdrawiam --- NULKA :) :biggrin:

Edytowane przez NULKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...