Skocz do zawartości

Niby zwykła R6.....


Rekomendowane odpowiedzi

jakby u nas byly takie to moze by si ezmniejszyla ilość bezmuzgów na drodze.

pzdr

Raczej w to wątpię, już mają nowe Fazerki 1000 i 600 a **uja z nimi robią :bigrazz: Pamiętam tylko jak wkręcali maksymalnie podczas TourDePologne i popisywali się przed ludźmi oglądającymi kolarzy przy drodze, no ale lans też musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie być zupełnie OT powiem, że o ile tam zapewne takie pojazdy mają sens - o tyle u nas w kraju nie widzę takiej potrzeby. co, na tych ca 200-300km autostrad, rozrzuconych kawałkami po całym kraju mają działać? bo przecież do niczego innego się taki plastik nie nadaje, poza pościgiem na autostradzie; patrolowania dróg 8h w pozycji "z kolanami przy uszach" jakoś nie widzę

Też mi się wydaje, że w naszych realiach jako motocykle policyjne lepiej się sprawdzą maszyny sportowo-turystyczne niż stricte sportowe.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wydawalo mi sie, ze policja ma dosc dobrze wyszkolonych kierowcow moocyklowych, widac sie myle a scigacz pl. wie lepiej. :)

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze że niema, ale czy widzisz jakieś oznaczenia na tej sportowej furze ( Viper? ) ma tylko koguty a to nie znaczy że to policja, brak napisu na drzwiach itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem niedawno o ultrasportowych samochodach ktore beda jezdzic na M25, obwodnicy Londynu. Maszyny sciagniete prosto z toru. 300...bez problemu i podobno duzo wiecej. do 100km/h rozpedza sie co najmniej jak 1000cc. Maja byc przystosowane dla policji w przyszlym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Coś było o tym. Jakies Ferrari czy coś. Zastanawiam się po co to na M25 jezeli tam sa korki zawsze. Szczególnie koło Heathrow i stamtąd w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara korki się ciagną az za Dartford Tunnel. A za nim dalej gesto. Ostatnio wracałem z deliverki koło Brighton i chcą ominąc jazdę przez cały Londyn wspak w godzinach popoludniowego szczytu, pomyslalem ze wskocze z M23 na M25 i dookoła Londynu objadę az do Dartford i wtedy wbije do Londka bokiem ale jak zobaczyłem 4 pasy motorway`a zakorkowane, fury stały w miejscu, to zmieniłem zdanie i ciąłem przez Londyn. Kara.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i tak wolę swoją VFR-kę zawsze najlepsze jest to co się ma własnego, tym bardziej jeśli się na to ciężko zapracowało, aczkolwiek etat w tej policji z chęcią bym przyjął,

Edytowane przez born-to-be-wild
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...