Skocz do zawartości

CUSTOM


Rekomendowane odpowiedzi

zachowal ladna linie ,az sie zastanawiam na czyjej ramie bazowal ,

ale fakt - bardziej bandycki dragsterowy styl by sie przydal ;)

ale szacun za wykonanie

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo RudyXJ widzę nowy sprzęt . Tylko nie szalej

Dobrze Tato ;) no cóż , trza było zmienić , wiem , że to nie Custom ale też jest duży , mocny , głośny... a zresztą na ch*j ja sie tłumaczę, zawsze mawiałem , ze customa to ja chętnie , nawet bardzo chetnie ale jako drugi sprzęt, a na 2 moto mnie narazie nie stać, choć dzis to by sie bardziej sanki przedały niż moto ... Pzdr serdecznie !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś na silniku V12 z 2 sprężarkami? Jaguar. :biggrin:

http://images.google.com/imgres?imgurl=htt...l%3Den%26sa%3DG

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dziale chopper/cruiser ciągle pisze się o wszelkiego rodzaju virago,intruzach drag starach i innych shadow'ach, a o motocyklach przerobionych/budowanych od podstaw prawie nic się nie wspomina.

ja czekałem na moją messi 8 lat nie umiem budować motocykli, ba nie wiem czy umiałbym coś przy nich naprawiać ale mam kumpla który 8 lat temu odpalił swoją wydumke a ja sie w niej zakochałem w tym roku przyszło mu do głowy sie jej pozbyć i w ten sposób kupiłem sobie miłość . ma ta moja messi wiele rzeczy jeszcze do zrobienia ale najpilniejsza potrzeba to wymiana stacyjki bo jest wrednie paskudna może ktos podpowie mi gdzie mozna kupić chromowaną stacyjke która montowana jest na pokrywie akumulatora pozdrawiam wszystkich zarażonych wiatrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...