Skocz do zawartości

CUSTOM


Rekomendowane odpowiedzi

No i ch*j bombki strzelił... w sobotę wyje*ałem się na zakręcie przy 5-10km/h :(

pie**olony piach na pozbruku :(

Najśmieszniejsze to, że miałem za sobą 100km trasę a pierdyknąłem się 20m przed punktem docelowym... szlag by to...

Zaraz się człowiekowi odechciewa kombinowania z motocyklem, bo tyyyle pracy mogło legnąć w gruzach w ułamku sekundy :(

 

...całe szczęście, że nie jechałem szybciej, bo widziałem ten piach, ale nie wiem co bym musiał jeszcze zrobić aby uniknac tej gleby... chyba wziąć ten zakręt pod katem 90* ;)

 

Pozdro i dzięki za komenty ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pół godziny po moim poście kumpel do mnie zadzwonił, że już mogę jeździć :D

Jak to określił: "strzeliłeś niezłego paciaka" :P

 

:flesje:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

BTW, nie ma tego złego, co by na dobre, nie wyszło :D

 

Dziś urodziła mi się w głowie pewna koncepcja na Hondę, a właściwie, to po prostu mi się przypomniała, tylko wcześniej nie było odwagi/bodźca aby tak ryzykować ;)

 

 

:buttrock:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że nie :P

 

Bo chcę zrobić Szczura, czyli ratbike'a :buttrock:

 

Wcześniej było mi żal, bo co prawda oryginalny lakier nie był za bardzo klimatyczny a stare skrzydło Hondy nic a nic nie nawiązywało stylem, ale sobie tłumaczyłem, że co oryginalny lakier, to oryginalny, jednak teraz jak już tak czy siak ma być pomalowane, to pomyślałem, sobie, że zedrzemy obecną powłokę i od ręki pędzlem walniemy Hammerite'm, ale jak poczytałem troszkę opinii na innych portalach, to chyba sobie to gówno daruję...

Co byście poradzili? Chcę dać czarny mat, ale tak nawet dość grubo, co by było widać fakturę po pędzlu itp... muszę kłaść jakiś podkład?

Czy faktycznie położyć Hammerite i w razie pojawiania się jakichś ognisk po prostu w danym miejscu i jego obrębie zjechać druciakiem farbę i na nowo H nałożyć?

Przecież nie musi być pięknie, baaa nawet o to chodzi aby było penersko brzydko :buttrock:

A na zbiorniku, tam gdzie ludzie dają tankpady, walnę sobie od ręki (przy pomocy szablonu) czachę Punishera :D :D :D

 

Co Wy na to?

 

Malować Hammeritem, czy coś innego kupić?

 

Nie ukrywam, że zależy mi na czasie, tak więc fajnie jak byście dali w miarę szybko znać ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że wystarczy?

Znajomy polecił mi abym nie zdzierał obecnej farby, tylko ją delikatnie zmatowił, ponieważ sama będzie doskonałym podkładem pod matowy lakier :)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, żeby nie było... ta gleba wyszła tylko na dobre mojej Hondzi :buttrock:

Teraz jest mega czadowa, na dniach muszę Wam w końcu wrzucić obiecane zdjęcia, a naprawdę jest co pokazywać moim zdaniem :D

 

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...