Skocz do zawartości

Wybor moto do enduro ;D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No może mi sie uda DRZ dzis w Wawie zobaczyc akurat jade.

 

DRZ na torze Crossowym da rade?

 

Czy gdzies jest jakis konkretny topic/artyk o kosztach serwisowania 2T ? dowolny model tak by miec pojecie. Bo moze mnie stac ;P

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...9&hl=utrzymanie Jest tego makabrycznie dużo ale jak bedziesz sprytny to wystarczy ze przeczytasz kilka sensowniejszych postów i wszystko bedizesz wiedział o utrzymaniu 2T. Temat jest niby o 125 ale wypowiadało sie kilka osob co ma ćwiartki itp.

No bo mysle ze jak byś kupował 2T to raczej 250 skoro masz już jakieś tam doświadczenie z motoryzacją :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DR350 jest teraz moim zdaniem za bardzo w cenie, żeby się na to skusić. Za cene dr350 można mieć dużo lepszych sprzętów i młodszych.

 

Uważam dokładnie tak samo :banghead: Ostatnimi czasy strasznie dużo hałasu wokół tych motocykli.Nie będe się wypowiadał szczegółowo bo nigdy nie posiadałem dr-y .Jedno jest pewne, za moto z tych roczników dać tyle kasy ........ ..-Sam zastanawiałem sie nad dr 350 ,ale kupiłem tt600r i jestem zadowolony,-bez obrazy chłopaki :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki wszystki za opinie :biggrin: napewno duzo wniosly .

 

Faktycznie szukam czegos ala DR-Z a jak sie naucze lepiej i bede miec ochote na powazne walki na torze etc to kupie po prostu nowa 125cm MotoX za rok .Z tego co czytam czyms takim mozna sie spokojnie bawic z powodzeniem na torze :cool:

 

Jak ktos slyszal o DR-Z 400E na sprzedaz w dobrym stanie to prosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widze ze duzo debatujecie na temat dr-z i o jego cenach. W sumie macie racje ze nie da sie wyciagnac do 10000 tys dobrej maszyny ale to tylko raczej w Polsce. Ja kupilem swoja S w Londynie przez ebay.co.uk poprostu wylicytowalem moto bez ogladania pojechalem i kupilem. Prawde mowiac motor byl w stanie takim jak byl opisany wiec wielkie brawa dla Anglikow za szczerosc :biggrin: a tak do rzeczy to dalem za niego przy dzisiejszym stanie funta ok 6500zl lacznie z przewozka. moto chula jak szalone do tego bylo w nim kilka gratisow jak kierownica Renthala (czy jak to sie pisze) nowe plastiki okleiny n-styl'a linka hamulca w stalowym oplocie alarm i jeszcze kilka innych popierdol. Tak wiec zaryzykowalem bez ogaldania i mam swietny sprzet dodam ze moto jest 02 roku wiec moze warto czasem ryzykowac. W przyszlymmroku kupuje raczej wr i tez na podobnych zasadach. A jezeli chodzi o agresywna jazde to odradzam wersje S zawiecha nie wytzymuje no i troche wazy ale z tego co czytalem to dr-z 400/ dr-z 400 E daly by rade. Powodzenia w kupowaniu i moim zdaniem Anglicy nie puszczaja walow a pozatym stac ich na godne utzrymanie a i dr-z chodza tam w niskich cenach nie wiem co jezt powodem trzeba nie mniej jednak szukac :icon_mrgreen: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o DRZ400 to mój brat me wersje kopaną. Jest to najlżejsza DRZta z najlepszym zawieszeniem z całej rodzinki a przy czym koszty serwisu są znacznie tańsze niż przy motocyklach takich jak, KTM EXC czy Yamaha WR. Poprostu regularna zmiana oleju z filtrem, przegląd jak potrzeba to wymiana łańcuszka i wsio, reszta to materiały eksploatacyjne. Brat kupił dużo Ciekawych gratów do niej: Kiera reikon fatbar, handbary z listwa acerbis. Moto jest zarejestrowane i ubezpieczone, serwisowane na bierząco w bardzo ładnym staniem. Myśle że za 12,500 odda. Tutaj daje linki do fotek i testu z MOTOCYKLA pt "Nowa Broń"

:http://www.bikepics.com/members/enduroboj/01drz400/

:http://www.bikepics.com/members/enduroboj/unknown/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam ze wersje dr-z kopane sa pozonnymi sprzetami mocne w miare lekki wytrzyamale czytalem nawet ze dr-z 400 moze byc porownywalny do wr 400 (czytalem to w Swiecie motocykli ) wersja S to takze pozonny sprzet ale moim zdaniem nie nadaje sie na tor w ciezkim terenie tez jest roznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...