Skocz do zawartości

Trasy enduro.......


rizo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to Toruński poligon artyleri ciężkiej jest jednym wielkim torem non stop słuchać jęki maszyn (Quadów,Motcykli,Aut terenowych) :) :flesje:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kto latal na torze w Kołbaskowie/Rosówku ?? da sie tam lajtowo pojezdzic czy tylko hardcor ?? a pozatym zna ktos ciekawe trasy , albo poligony w okolicy szczecina, mysliborza , pyrzyc ,gryfina. Tor doskonale widac na Google Earth - jego namiaryu to Szerokosc geogr. - 53°19'32.44"Płn. Dlugosc Geogr. - 14°25'8.61"E - albo wpiszcie Kołbaskowo i glowna droga od wioski w lewo , na poludniowy zachod - tor jesty obok drogi po prawej stronie.

 

p.s orientuje sie ktos czy moge po Niemcowni ( bo mieszkam kolo samej granicy) poruszac sie na oponach Crosowych ( kostka) i czy wymagaja kamizelki odblaskowej ?

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto latal na torze w Kołbaskowie/Rosówku ?? da sie tam lajtowo pojezdzic czy tylko hardcor ?? a pozatym zna ktos ciekawe trasy , albo poligony w okolicy szczecina, mysliborza , pyrzyc ,gryfina. Tor doskonale widac na Google Earth - jego namiaryu to Szerokosc geogr. - 53°19'32.44"Płn. Dlugosc Geogr. - 14°25'8.61"E - albo wpiszcie Kołbaskowo i glowna droga od wioski w lewo , na poludniowy zachod - tor jesty obok drogi po prawej stronie.

 

p.s orientuje sie ktos czy moge po Niemcowni ( bo mieszkam kolo samej granicy) poruszac sie na oponach Crosowych ( kostka) i czy wymagaja kamizelki odblaskowej ?

Trochę daleko.Poligon koło Międzyrzecza.Trudny teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Toruński poligon artyleri ciężkiej jest jednym wielkim torem non stop słuchać jęki maszyn (Quadów,Motcykli,Aut terenowych) :icon_razz: :icon_mrgreen:

Witam też tam kilka razy pośmigałem z kumplami.Jak pogoda bedzie juz normalniejsza,to możemy się jakoś umówi.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ZAPRASZAM w okolice Rabki , ( !!!!! Węglówki !!!!! ) , Mszany Dolnej , Wiśniowej itp.

 

MAŁOPOLSKA ,

 

NIE TAK DALEKO OD ZAKOPANEGO

 

OK.60 km od KRAKOWA .

 

Są tu super tereny znam wieluuu maniaków motocyklowych z okolic :icon_razz:

 

TYLKO

 

HARD ENDURO i CROSS

 

 

ZAPRASZAM !!!!!!!!!

 

obecnie lezy gruba warstwa śniegu więc sie śmigać nie da ale za jakiś miesiąc wszystko ruszy :buttrock: :buttrock:

 

 

 

:buttrock: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na rybactwie/rybołustwie itp. ale jak oni mieli niby wiedzieć że tam jest ikra ??? Po prostu jeździli tak jak każdy inny z nas.

 

 

No widzisz..... nie jak każdy.

Ogólnie to my przyrodzie do szczęścia potrzebni nie jesteśmy. Skoro jednak jeździmy, to Parki i rezerwaty wszelkiej maści powinny być bezwarunkowo nietykalne dla nas.

Skąd mieli wiedzieć? No po coś są te parki i rezerwaty.

Od ponad 20-stu lat trwa walka o Troć w Słupi. Zwłaszcza z kłusownikami. Niewiedza tych gości (lub lekkomyślność) wyrządziła przyrodzie szkody, na odwrócenie których potrzeba będzie lat. Nie mówiąc o zmarnowanych godzinach ciężkiej pracy ludzi, którzy próbują tę rybę ocalić ...

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAM w okolice Rabki , ( !!!!! Węglówki !!!!! ) , Mszany Dolnej , Wiśniowej itp.

 

MAŁOPOLSKA ,

 

NIE TAK DALEKO OD ZAKOPANEGO

 

OK.60 km od KRAKOWA .

 

Są tu super tereny znam wieluuu maniaków motocyklowych z okolic ;)

 

TYLKO

 

HARD ENDURO i CROSS

ZAPRASZAM !!!!!!!!!

 

obecnie lezy gruba warstwa śniegu więc sie śmigać nie da ale za jakiś miesiąc wszystko ruszy :biggrin: ;)

:buttrock: :buttrock: :buttrock:

Witam. Stary gdzie jest dokladnie ta weglowka>?? Ja jestem z okolic raciechowic. {Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stary gdzie jest dokladnie ta weglowka>?? Ja jestem z okolic raciechowic. {Pozdrwiam

 

 

 

Siemka , wpisz w www.zumi.pl WĘGLÓWKA ta z małopolski bo są dwie ;p

 

Jak jesteś z raciechowic to całkiem niedaleko - zgadamy sie to pośmigamy ;p

 

 

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...