Skocz do zawartości

Trasy enduro.......


rizo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Izabelin-Truskaw-Palmiry - i wilk syty i owca cała, czyli trasa przez Kampinoski PN, ale na legalu. Trochę szutru, trochę błota, trochę kostki brukowej (śliska!) i wreszcie fajny asfalt z kilkoma winklami i hopą przed prawym zakrętem. Mało ludzi, mało samochodów, dużo zabawy - polecam.

Jeśli ktoś ma ochotę na chwilę refleksji, to można przystanąć na klimatycznym cmentarzu w Palmirach (m.in. grób Kusocińskiego).

A stamtąd przez trasę Gdańską do Łomna i tam w okolicach można pośmigać ścieżkami nad Wisłą.

Pozdro,

dub

PS. Może by tak przykleić ten temat? Choć nie wiem czy nie lepiej wałkować na forach regionalnych, jest też coś podobnego w podróżach...

 

 

No właśnie. Mieszkam w miejscowości Pieńków która graniczy z Łomną. Pozdrawiam serdecznie moderatorów, którzy wywalili moje jak najbardziej słuszne uwagi z tematu.

Trasa przez puszczę drogi Dubeyu jest gówno warta bo to po prostu nieutwardzona droga. Ścieżki nad Wisłą są OK! Zapraszam wszystkich zainteresowanych nad Wisłę a od Puszczy Kampinoskiej wara! :icon_twisted:

Trasę można urozmaicić jazdą po torze TNT w Łomiankach, oczywiście po uprzednim zapłaceniu wjazdowego (trochę chyba zbyt drogiego).

Apeluję o poszanowanie przyrody przy doborze tras.

 

Najważniejszy moim zdaniem jest grób Macieja Rataja. Niestety został ograbiony jakiś czas temu i ta figórka FRASOBLIWEGO to reprodukcja. Jest użo więcej ciekawych miejsc w Puszczy Kampinoskiej ale polecam dotrzeć do nich na piechotę albo zimą na nartach biegowych.

Pozdro.

Paweł

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna trasa: Jedwabne , Bronaki, Bronowo, Koty, Wygoda, Czerwony Bor, Szumowo, Sniadowo i z powrotem- traska ok 100 km.

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

Ostatnio jadac samochodem z Ostrowi do B-stoku tata opowiadal mi o czerwonym Borze i stwierdzilem ze jak tylko zrobie moto to zwiedze te okolice az po Lomze :D Moze sie spotkamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa przez puszczę drogi Dubeyu jest gówno warta bo to po prostu nieutwardzona droga. Ścieżki nad Wisłą są OK! Zapraszam wszystkich zainteresowanych nad Wisłę a od Puszczy Kampinoskiej wara!

A dla mnie jest fajna, polecam ją i będę polecał, dopóki będzie otwarta dla ruchu.

pozdrowienia

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamierzam wystąpić do KPN-u z prośbą o wyznaczenie trasy do endurowania.

Jak wiadomo nie ma nic za darmo więc wpadłem na taki pomysł:

 

Zorganizować się, dogadać z KPN i zaproponować w zamian akcję sprzątania lasu.

 

Pytanie:

 

CZY BYLIBY CHĘTNI RUSZYĆ DUPE W KTÓRYŚ WEEKEND I POZBIERAĆ TROCHĘ ŚMIECI W LESIE???

Oczywiście tylko poważne propozycje.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wystąpić do KPN-u z prośbą o wyznaczenie trasy do endurowania.

Jak wiadomo nie ma nic za darmo więc wpadłem na taki pomysł:

 

Zorganizować się, dogadać z KPN i zaproponować w zamian akcję sprzątania lasu.

 

Pytanie:

 

CZY BYLIBY CHĘTNI RUSZYĆ DUPE W KTÓRYŚ WEEKEND I POZBIERAĆ TROCHĘ ŚMIECI W LESIE???

Oczywiście tylko poważne propozycje.

Ja bardzo chetnie ;) ale mowiac szczerze raczej watpie zeby sie udalo "zorganizowac" legalna trase :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie spróbujemy to sie nie dowiemy.

Tylko, że we dwóch to się chyba nie da....

 

Poszukam chętnych też poza forum.

 

witam

bedzie ciężko z tą propozycją bo sprzątanie to jedno a robienie rowów motorem to drugie

po motorkach będą trwałe ślady i chałas a jak w lesie są zwierzęta to będą marne szanse

 

na sprzątanie to oni zawsze się zgodzą.................

 

 

Najlepiej to pujść gdzieś do wioski do sołtysa i dowiedziećsię gdzie są pola , miejsca po starym PGR - nie urzytki rolne - tam możesz śmigać do bulu........... jak masz kase to możesz zrobić tor

 

 

ale z drugiej strony może już mają dosyć przeganiania " nas " i może pomysł sam w sobie cośda??

Edytowane przez rizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko?

Czy macie w swoich okolicach jakieś ulubione trasy - przejazdy

Można by powymieniać się doświadczeniami z tras

 

Ja pochodze z Piaseczna k/warszawy Jak ktoś pomyka tylko - zalesie górne - dolne to proponuje traske

- magdalenka szlak czerwony przez Wólka Pracka do Głoskowa gdzie z czerwonego przelatujemy na zielony wzdłuż rzeczki - podjazdy kanały bagna do Prażmowa i powrót Czachówek Zalesie Górne

Trasa idzie szlakami turystycznymi, może 10 % asfaltu

Jak na nasze rejony Miasta to można sobie traske urozmaić

 

Chętnie dowiem się o przejeździe nad wisłą - południowa część warszawy

 

jeździsz po szlakach turystycznych ?? :D

 

nie dobry ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieska linia. Trasa "spacerowo-widokowa" w Karkonoszach i Izerach:

http://ansibl.com/motocross/trasa_08_07_2007.html

 

polecam :-)

Fajnie wygląda ta trasa ale trudno by było na podstawie tej mapki znaleźć drogę.

Jest szansa na lepszą rozdzielczość?

Chętnie wybrałbym się tam (bo to niedaleko) :D

A tak w ogóle to jak wygląda jej przejezdność i czy nie biegnie po "strasznych zakazach"?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździsz po szlakach turystycznych ?? :buttrock:

 

nie dobry ty :)

 

 

widze ze jesteś z Ostródy - tam kupiłem LC4

Te trasy co pisałem to nie po parku - są to drogi polne dojazdowe - pola , łąki itp oraz ścieżki dostępne dla wszystkich więc zapraszam - mandatu nie dostaniesz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...