Skocz do zawartości

Jest jakis klub motocrossowy w okolicach Legnicy na Dolnym Śląsku??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam takie pytanie. Jest jakis klub motocrossowy w okolicach legnicy na dolnym slasku?? chce sobie kupic jakiegos crossa albo enduro i chcialbym pojezdzic i dowiedziec sie od kogos kto sie na tym zna troszke. bardzo mnie interesuje ta dyscyplina sportu. mialem kilka razy przyjemnosc do czynienia i mnie to wciagnelo. lecz nie wiem jakie moto sobie kupic co i jak poniewaz nie mam duzej ilosci pieniedzy.

doradzie mi prosze. moze sie ktos odezwie z jakas propozycja??

podaje numer gg i kom

gg 3788559 kom 668322177

 

 

pozdrawiam i dzikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam takie pytanie. Jest jakis klub motocrossowy w okolicach legnicy na dolnym slasku?? chce sobie kupic jakiegos crossa albo enduro i chcialbym pojezdzic i dowiedziec sie od kogos kto sie na tym zna troszke. bardzo mnie interesuje ta dyscyplina sportu. mialem kilka razy przyjemnosc do czynienia i mnie to wciagnelo. lecz nie wiem jakie moto sobie kupic co i jak poniewaz nie mam duzej ilosci pieniedzy.

doradzie mi prosze. moze sie ktos odezwie z jakas propozycja??

podaje numer gg i kom

gg 3788559 kom 668322177

pozdrawiam i dzikuje

 

Nowy Kościół pod złotoryją. Nawet tor mają.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na żadne kluby w których ktoś Cię bezinteresownie nauczy jeździć. Jeśli chcesz się uczyć to chyb najbliżej i najlepiej masz w Dobromilu u Marka i Darka Przybysza, dasz za dzień śmigania dyche czy dwie a jak spytasz o coś konkretnego to zawsze Ci powiedzą co i jak. Zepsuje sie motocykl - nie ma problemu, na miejscu się zrobi :clap: Wybierz się tam i pogadaj, na Głogów nie masz co liczyć, tylko to że masz tor za darmo ale do nauki to on się średnio nadaje i jeżdżą tam tylko amatorzy - oczywiscie jak przyjedziesz to zawsze możesz liczyć na dobre rady, ale nikt nie będzie nad tobą stał. Z Legnicy i okolic jest kilka osób które regularnie jeżdżą po okolicznych torach.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 15 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...