Skocz do zawartości

Wkońcu nowe moto :D:D


michalwariat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce się pochwalić moim nowym cacuszkiem:D Które zakupiłem dzięki allegro : http://allegro.pl/item263954272_honda_nsr_...ji_96_rok_.html Motorek dopiero jutro stanie w moim garażu bo dzisiaj nie było transportu;) Ogólnie stan... ahh dla mnie ideał. Dzięki talentowi taty do intetesu poszła dla nas za 3,4 tys :icon_rolleyes: (trzeba umieć zagadać) Jutro dam na serwa szczegółowe fotki.

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce się pochwalić moim nowym cacuszkiem:D Które zakupiłem dzięki allegro : http://allegro.pl/item263954272_honda_nsr_...ji_96_rok_.html Motorek dopiero jutro stanie w moim garażu bo dzisiaj nie było transportu;) Ogólnie stan... ahh dla mnie ideał. Dzięki talentowi taty do intetesu poszła dla nas za 3,4 tys :) (trzeba umieć zagadać) Jutro dam na serwa szczegółowe fotki.

 

pozdrawiam :P

Gratuluję. Wygląda bardzo ładnie na zdjęciach, ale za tą cenę nie spodziewałbym się że jest w stanie idealnym. Ciężko mi nawet uwierzyć, że jest w stanie dobrym.

No ale wszystko wyjdzie w praniu :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Wygląda bardzo ładnie na zdjęciach, ale za tą cenę nie spodziewałbym się że jest w stanie idealnym. Ciężko mi nawet uwierzyć, że jest w stanie dobrym.

No ale wszystko wyjdzie w praniu :biggrin:

 

 

wszystko co byłem w stanie to sprawdziłem (zawieszenie,luzy itp silnik pracuje rowno i dobrze sie wkreca, zbiara sie tez ostro, elektryka 100% sprawna) wiec nie widze nic co by mówiło o złym stanie :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorek ładnie przezimuje w garażu ale nudzić się nie będzie;) (czeka go wymiana wszystkich płynów i małe odświeżenie akumulatora) Oto mała próbka fotek z mojego garażu http://www.bikepics.com/members/44444444/96nsr125/

 

Dzięki za wszystko i pozdrawiam :icon_twisted: PS jak ktoś wie trochę więcej o NSR’kach to proszę o kontakt na gg bo mam kilka zagadek dla których nie warto robić tematu;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaj Zazu albo mnie - może akurat będę wiedział :icon_twisted:

 

NSRka fajna - niezawodna, przez 3000 km nic mi się nie zj**ało, we włoskim skucie w kółko musiałem coś robić ... :flesje:

Szkoda tylko, że mocą nie grzeszy ... Przydało by się parę kucyków więcej :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wsadzę akumulatorek i wyprowadzę ją z garażu żeby mogła rozprostować sobie kości :crossy: to zrobię więcej dokładnych fotek(między innymi tego metalu przy stacyjce bo teraz sam nie wiem co to;p ), a może jaki filmik. Lusterko jest ok może wygląda dziwnie bo koleś transportował ją do mnie w busie , była cała w materacach i kołdrach i właśnie te lusterko zostało wygięte o 90 stopni. A z danych technicznych koleś mało o niej wiedział a nawet nic (wiedział tylko gdzie kranik, ssanie i jak odpalić) mówił ze NSR kupiona od kobiety i tym tłumaczył niechęć wkręcania się silnika przy nagłym odkręceniu. Wczoraj trochę przy niej posiedziałem i okazało się że przewód paliwowy przy opuszczaniu baku został ostro zgięty i to blokowało dopływ paliwa :clap: A tak bardziej nawiązując do zablokowanych i odblokowanych nsr. Nie wkręcałem ją na biegu powyżej 8tys bo testowałem w nocy na mokrym asfalcie:/ No ale po co kto by instalował karbonowy wydech (mam taki;)) w zablokowanej wersji :banghead:

 

Dzięki za uwagi i komentarze!!

Pozdrawiam J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mój post o tym metalu i lusterku znikł, jak parę innych :)

Co do lusterka, chodziło mi że od strony kokpitu widać srebrne nity, a nie końcówki gwintów sruby.

Może własnie poprzedni właściciel myślał, że blokada w tłumiku i dlatego zmienił na inny.

Sprawdź moduły, jeden masz po zdjęciu siedzenia, przy tylnych światłach (tak osadzony, że jego nazwę widzisz od prawej strony moto) a drugi pod bakiem, też jego nazwa powinna być teoretycznie pod bakiem.

Jeśli bedzie CI626 i TV-78 to jesteśmy w domu - każda inna blokada będzie łatwa (w zasadzie tania) do zdjęcia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a drugi pod bakiem, też jego nazwa powinna być teoretycznie pod bakiem."

Heheh oczywiście chodziło że oryginalnie jest tak w gumę włożony, że jego napis z nazwą widać od prawej strony (a nie "pod bakiem" moto, ale najlepiej wyjąć go z takiej obejmy.

 

Post był chyba w dobrym dziale, gdyż był odpowiedzią i komentarzem zdjęc motocykla, którego dotyczy temat :buttrock:

 

Pozdrawiam i czekam co tam wykryjesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...