Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z Radomia do Częstochowy mielismy 200km z czego na początku padało około30km, poźniej zachmurzenie i słonko :)

Po drodze kumpel przejechał psa( nie specjalnie oczywiście), ale nic mu się nie stało (tzn kumplowi).

Imprezka niesamowita, do zobaczenia za rok :cool: :bigrazz:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyn było od licha i ciut ciut :-).

Fajna impra, tylko to politykowanie klechów mnie rozpierdziela.... widać agitację na każdym kroku.

 

Kij im w ucho.... ale mimo to warto było pojechać tam.

 

Szpadi, pytam z czystej ciekawości: gdzie ty zauważyłeś to "politykownie klechów i agitację na każdym kroku" podczas tego zlotu w Częstochowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh.... nie mam pojęcia jak to się stało. Jechaliśmy razem... a po chwili za jakąś inną grupą :-)... Zajechaliśmy na Górkę tuż przed rozpoczęciem parady....potem rzeką motocykli wpłynęliśmy na JG...

Hehe my właśnie też nie wiemy jak to się stało :lalag:

Jechaliśmy z jakąś duuuuużą grupą w kamizelkach na Górkę...

Tak sobie stwierdziliśmy, że już więcej tam nie pojedziemy, bo lepiej uderzać od razu na Jasną Górę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpadi, pytam z czystej ciekawości: gdzie ty zauważyłeś to "politykownie klechów i agitację na każdym kroku" podczas tego zlotu w Częstochowie?
Sam chciałem o to zapytać. W nagraniach, które są na stronie JG nie uświadczyłem niczego takiego... Chyba że coś wycięli :-). Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak pojechałem , z planowanych 6 osób zostałem tylko ja i 4umowy ED Manetka (KURCZAK) ... Przejechałem sie (600km w obie strony) , zmarzłem , sprzęt poświęciłem, nie żałuję , za rok jak będzie wszycho OK to też pojade... Szkoda tylko , że Kurczak dał sie ustrzelić psu który przyczaił sie na nas jak na ciągłej wyprzedzaliśmy ... Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jesteś ??:P Myśmy nie wjeżdżali na trawe obawą o późniejsze z niej wyjechanie i staliśmy przed wejściem do klasztoru:)

 

 

 

jestem na dole zdjęcia (obcina mi połowę przedniego koła w moto) jadąc od prawej do lewej to prawie sam początek zdjęcia.

siedzę na czerwonej CB500 w ciemnym kombi i zielonej bluzie pod kurtką, obok 4umowego kolegi the69x na gsxf600 z kufrem. jesteśmy przy ścieżce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na dole zdjęcia (obcina mi połowę przedniego koła w moto) jadąc od prawej do lewej to prawie sam początek zdjęcia.

siedzę na czerwonej CB500 w ciemnym kombi i zielonej bluzie pod kurtką, obok 4umowego kolegi the69x na gsxf600 z kufrem. jesteśmy przy ścieżce...

No fajnie fajnie widzę widzę, fajna pamiątka :P szkoda, że my tam gdzieś nie staliśmy, ale cóż ważne, że się było;)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolega przechodził kilka razy koło mnie :cool:

Patrząc na ołtarz spod namiotu to byłem na rogu po prawej stronie... :icon_biggrin:

Czarne kombi vanucci ;)

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...