Skocz do zawartości

Pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę 2008


bart_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, rzeczywiście w tym roku na górce była straszny "sajgon". Chwilami nikt nie panował nad porządkiem na drodze dojazdowej, która nie jest przystosowana do takiego natężenia ruchu.. Poza tym myślę, że w 2008 roku będzie jeszcze więcej motorów i głęboko zastanawiam się czy jechać na górkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko pogoda dopisała tak jak w tym roku

Jak nie dopisze to też polece , mały hardcore początkiem sezonu nie zaszkodzi ... :biggrin: duzo km zrobiłem w deszczu i jakoś żyje (wegetuję???)

 

P.S. a temat rozwija sie podobnie jak rok temu ... Dziwić sie nie ma co , towarzystwo wygłodniałe , śmigania spragnione. Ja czekam tylko na wolny weekend lub święta i udaje sie na krótką runde VFR`kę przepalić coby nie zapomniała jak sie jeździ ... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja będę bankowo. Jeśli ktoś to kiedyś przeczyta kto mieszka blisko i jedzie prosze o kontakt. Chętnie pojade z kimś z prędkościami 120-180 z przewagą 140. Dziękuje

TO W OBIE STRONY MOżE BYM WYHACZYł TAKą śREDNIą W JEDNA 70 I SPOWROTEM TYLEż SAMO :buttrock:

 

A z Krakowa (lub przez Kraków) będzie ktoś armaturą się toczył :P bo za szlifierkami nie nadążę.

 

Pozdrówki :wink:

Pociągnę armaturą spod Wrocka,zatem tylko wespre Cie mentalnie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Krakowa (lub przez Kraków) będzie ktoś armaturą się toczył :biggrin: bo za szlifierkami nie nadążę.

 

Pozdrówki :biggrin:

 

Witam,

ja będę prawdopodobnie jechał z Krakowa, możliwe że z kuzynem (vt500 chyba, że zdąży zmienić moto).

Tempo będzie stosowne do naszych motocykli :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreze zaczynam już rozpowzechniać :biggrin: jeśli chcecie to zapisujcie się tutaj - http://www.fotka.pl/imprezy/impreza.php?id=46419

fotka.pl ???????????? :biggrin: Nasz świat spada na psy ... heheh , żart , ale zawsze uważałem ten portal na zbiorowisko pustych różowych lalek i tępych buraków udajacych , że są fajni :buttrock: Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin zarezerwowany, ja jade na 99,99% prawdopodobnie z małą grupką 4 osoby i 4 maszynki ;)

a jak dobrze pójdzie to moze ekipa sie zwiekszy i zbierze się nas okolo 8 osób.

 

Mam nadzieje ze gdzies tam na trasie sie spotkamy i wtedy to będzie BIG TEAM :smile:

Będę jechał z wawy więc jak bedzie bliżej terminu to mozemy zmówić sie w jakimś punkcie i pojechać większą ekipą.

 

Pozdrawiam wszystkich i życze Wam wesołych, spokojnych świąt i zajefajnego :D (czyli wypasionej zabawy)

sylwestra.

Edytowane przez Tangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...