Skocz do zawartości

Przerywanie na maxymalnych obrotach i ogien z wydechu


pikus91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale od czego jest forum? jezdzi mi sie na tym dobrze tylko nie powinno sie tak dziac.

 

Uwierz mi ze nie potrzeba mi fachowca. Poradzil bym sobie z tym sam ale korzystam z latwiejszego sposob czyli forum i moze ktos mi doradzi dokladniej i mniej czasu mi to zajmie.

 

Panie Piotrze kazdy od czegos musi zaczac pan zapewne tez od czegos zaczynal i nie raz potrzebowal pomocy czy odrazu pan mial wszystko w jednym palcu i silnik za kazdym zlozeniem chodzil jak marzenie?

 

Po wielu przeczytanych postach pana zauwazylem to samo co kuba 195

 

pozdrawiam

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec tematu, każdy powiedział co miał w ustach teraz jakies nowe pomysły trzeba podsunąc koledze. może zmniejsz przerwę na świecy , jaka mas zustawioną? strzał jest gdy nazbiera sie paliwa i pojawia się isktra, wiec może to jakaś prosta przyczyna. posprawdzaj jeszcze raz wszystkie przewody WN zmień świece i zobacz co sie bedzie dzaiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo forumowicze moga mi szybciej pomoc? proste

 

dojsc bym do tego napewno doszedl ale zajelo by mi to duzo czasu wiec wole zwrocic sie o pomoc do forumowiczow.

 

pozdrawiam

Sprawdź poziom paliwa w gaźniku. Jesli jest za niski, przy maksymalnych obrotach, silnik pod obciążeniem bedzie wytwarzał za ubogą mieszankę, i nie będzie w stanie wejść na większe obroty. Na luzie będzie wkręcać się na wyższe obroty, ale z kierowcą już nie da rady.

Kolor swiecy w dwusuwie jest istotny, ale np zakopcenie zależeć będzie też od zawartości oleju w mieszance lub sprawności dozownika.

To, że w przepustnicy był wytarty rowek do iglicy świadczy, że silnik też jest już mocno zużyty. W takim stanie, każde rozebranie i ponowne złożenie może oznaczać spadek osiągów, bo wcześniej dopasowane do siebiue części muszą na nowo się "dotrzeć" lub inaczej mówiąc "ułożyć". A że już dużo przeszły nie jest to możliwe i w konsekwencji silnik chodzi gożej. To teorai, która niestety często się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...