Skocz do zawartości

SHADOW 1100 czy DRAG STAR 1100?


RYB@
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o moje doświadczenia na vt 750 to spisuje się doskonale na naszych polskich koleinach , wchodząc w zakręt z prędkościa 100-120km/h bardzo ładnie się pochyla i ma doskonale wyważony środek ciężkości, jest bardzo nisko i jeszcze nigdy mi się nie sypał.

 

Moim zdaniem starsze vt od 500 do 1100 to jedne z najlepiej dopracowanych modeli. Ale 1100 przejechałem się tylko po placu kiedy wypróbowywałem przed zakupem i wrażenia bardzo podobne jak na 750. Niestety 1100 był dla mnie za drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie wydechy to albo bardzo goniony motot albo smigany na złej regulacji , w każdym razie niebieskie wydechy to ŻŁÓ :buttrock:

 

Raczej szukaj czegoś innego bo może to być niezła mina.

 

Zalezy o jakim moto mowimy. Np. Intruzy 1400 mialy przebarwiajace sie wydechy (kolanka) w standardzie nie wazne czy katowane czy nie. W Shadowach tego nie stwierdzilem bo silnik odpowiednio chlodzony a czy Drag Star tak ma to nie wiem - chlodzony powietrzem wiec calkiem mozliwe, ze i tendencje do przebarwiania sa. Poza tym pozostaje pytanie czy mowimy o oryginalnych wydechach czy wydechach zrobionych przez kowala z byle jakiej rury.

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy o jakim moto mowimy. Np. Intruzy 1400 mialy przebarwiajace sie wydechy (kolanka) w standardzie nie wazne czy katowane czy nie. W Shadowach tego nie stwierdzilem bo silnik odpowiednio chlodzony .

 

Ja mam vs1400, 45tys, '94 serwisowany, wyregulowany i nic się nie przebarwia. W vt1100 wystarczy spojrzeć pod osłonę kolanek (to, co widać to nie kolanko) i gwarantuję, że będzie przebarwione. To i tak o niczym nie świadczy- natomiast sprzęt z aukcji jest 100% po dzwonie- proponuję przemyśleć "geometrię" kierownicy....PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pozostaje pytanie czy mowimy o oryginalnych wydechach czy wydechach zrobionych przez kowala z byle jakiej rury.

 

To wszystko zalezy od tego: kto, jak, na jakich wydechach jezdzi.

Powodow moze byc kilka i tak np.

1.Odpalanie sprzeta i palowanie na zimnym silniku ( czesto stosowane w UK przez kolesi co malo smigaja a jak juz sie dorwa to ... palowanie i przebarwione kolanka )

2.Zly material na kolanka ( cienka pojedyncza rura i wyniku nagrzewania sie zmienia kolor )

3.Zmiana oryginalnych tlumikow na aftermarket i brak regulacji ( moj jezdzil 10 lat na oryginalach i nic a jak zalozylem sobie calkowicie puste wydechy z podwojna scianka i dalem ognia na autostradzie :banghead: to mi sie przebarwil tylny tlumik zaraz za wyjsciem z cylindra )

Fakt ze pogonilem Draga 130 -150 km/h przez kilkadziesiat kilometrow non-stop :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam vs1400, 45tys, '94 serwisowany, wyregulowany i nic się nie przebarwia. W vt1100 wystarczy spojrzeć pod osłonę kolanek (to, co widać to nie kolanko) i gwarantuję, że będzie przebarwione. To i tak o niczym nie świadczy- natomiast sprzęt z aukcji jest 100% po dzwonie- proponuję przemyśleć "geometrię" kierownicy....PZDR

 

To nalezysz do szczesliwcow, ktorym kolanka akurat wytrzymaly ale sam przyznasz, ze nie trudno o Intruza z kolorowymi kolankami. To ze pod oslonami rura bedzie przebarwiona to akurat nie dziwne - po to sa wlasnie oslony aby to zakryc. Z drugiej strony jak sobie przypomne co niektorzy na ostatnim zlocie chopperami wyprawiali to wcale sie nie dziwie, ze kolanka sie przebarwiaja. W zasadzie to cud, ze sie nie upalily.:icon_mrgreen: A potem w ogloszeniu - moto od kobiety uzywane turystycznie...:wink:

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiekszości przypadków powtarza sie BRAK REGULACJI co bardzo szkodzi silnikowi. W moim Shadowie nie ma przebarwień pod osłonką a dbałem o regularne regulacje i nie katowałem.

 

Co do pustych byle jakich wydechow to one zawsze szkodzą silnikowi, nadają sie jedynie oryginalne cygara ale tu i tak potzrebna jest regulacjia i manipulacja przy gaźnikach.

 

Obojętnie co kupujesz sprawdz czy moto nie stuka , nie cyka , nie wali , nie ma metalicznych dzwiekow . Jak ma to nie warto nawet jesli sprzedawca bedzie wciskal kit że to tylko regulacja zaworów ( ulubiony kit tych co wciskają złomy!)

 

Ja uważam , że to przebarwienie zawsze jest niedobre dla moto.

 

PS. Tych co katują na zimnym silniku powiesiłbym za jaja na środku miasta dla przykładu.

Jak można nie szanować swojego motocykla? A i odebrał bym im prawka a na czole wytatuował " Nie kupuj odemnie motocykla bo jestem debilem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes z Kluczborka wiec zapewne byles na zlocie w Olesnie w weekend. Byly tam talenty co tak w dupe daly moto, ze po paleniu gumy choppery nierowno zaczynaly chodzic. Niby wszystko dla ludzi ale pytanie po co takiemu chopper?

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w Oleśnie można było sie napatrzeć na katowanie moto do woli.Pozdro

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w Oleśnie można było sie napatrzeć na katowanie moto do woli.Pozdro

Ten Wild Star Silver Edition to Twoj?

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten srebrny to moto Leona z K-kozla ,ja mam złotego z dupną szybą.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...