Skocz do zawartości

SHADOW 1100 czy DRAG STAR 1100?


RYB@
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ŻADEN ZE MNIE KOMPUTEROWIEC I NIE MOGĘ SOBIE PORADZIĆ Z ODNALEZIENIEM TEMATU KTÓRY MNIE INTERESUJE WIĘC ALBO KTOŚ MNIE POINSTRUUJE JAK MAM GO ODNALEŻĆ ALBO PODZIELCIE SIĘ ZE MNĄ SWYMI WIADOMOŚCIAMI NA TEN TEMAT.PODPOWIEDZCIECO MAM WYBRAĆ HONDĘ SHADOW 1100 AERO CZY YAMAHĘ DRAG STAR 1100 CLASIC PRZYZNAM ŻE POCZĄTKOWO "NAPALIŁEM" SIĘ NA INTRUDERA 1500 ALE W PEWNYM SERWISIE MI GO ODRADZONO NIE PODAJĄC POWODU I TERAZ DOPIERO MAM DYLEMAT.A WRACAJĄC DO PYTANIA TO SKŁANIAM SIĘ DO WYBORU HONDY ALE CZY TO DOBRY WYBÓR ???WIEM O TYM ŻE DAŁEM D.....MIAŁEM OD RAZU KUPOWAĆ WIĘKSZY MOTO ALE TERAZ PRZYNAJMNIEJ MOGĘ ZROBIĆ TO NA SPOKOJNIE.

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde bylo wiele razy, wystarczy poczytac tematy w tym dziale.

Niemniej jednak najwazniejszym czynnikiem jest ............... Twoje nastawienie na sprzeta ktory Ci sie bardziej podoba.

Nie szukasz zapewnie zawrotnych szybkosci a aba mozna porownywac.

Kwestia teraz tylko ktory Ci sie bardziej podoba :icon_evil: :(

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to teraz jeszcze zalezy:

Jaki sprzet kupujesz, znaczy sie w jakim stanie, rocznik, przebieg, co zostalo wymienione, kto tym sprzetem wczesniej jezdzil itp.

Ja mam swojego z 1998 roku, przejechane 40000 mil i oprocz regularnych serwisow i wymian plynow ZERO ( slownie: zero ) problemow.

Odpala za kazdym razem, pieknie chodzi, wszystko OK.

Nie wazne co kupisz, kazdy sprzet wymaga serwisowania i odpowiedniej czulosci.

Jak kupisz jakas padake to bedziesz mial wydatki a jak kupisz zadbana sztuke to ............. tylko przyjemnosc z urzytkowania.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim usiądź na jednym i drugim. Zobaczysz, na którym z nich lepiej się czujesz.

Ja też studiowałem fora, sprawdzałem parametry techniczne, miałem "swoje" typy ale dopiero gdy pojeździłem trochę po kraju i "przymierzyłem", to wybrałem to na czym mi się dobrze siedzi :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA Z TYM SIADANIEM TO GORSZA SPRAWA BO MOI ZNAJOMI NIE POSIADAJĄ TAKICH POJAZDÓW A POZA TYM NA DRAGU JUŻ KIEDYŚ SIEDZIAŁEM I Z SAMEGO SIEDZIENIA NIC NIE WIEM POZA TYM ŻE DOBRZE SIĘ SIEDZIAŁO.NO TAKI TO JUŻ LOS NIEDOŚWIADCZONEGO (ALE KIEDYŚ TO SIĘ ZMIENI MAM NADZIEJĘ)

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem drag jest drozszy i w tej cenie mozna dostac prawdziwe cudo - YAMAHA V-MAX 1200

 

PS. Drag lepszy jak shadow w 100 %.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA Z TYM SIADANIEM TO GORSZA SPRAWA [...]

 

Chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby pojsc do salonu i sie poprzymierzac, co ??? :icon_mrgreen:

Jeszcze jak rzucisz bajer ze chcesz kupic i prosisz o dokladna prezentacje oraz o mozliwosc przejazdzki, to bedziesz mial juz poglad co brac. :icon_eek:

Naprawde, kazdy sprzet wymaga napraw i konserwacji a w dzisiejszych czasach kierujemy sie glownie pierwszym wrazeniem i wlasnym odczuciem :) :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie Intruder 1500 :)

Tak latwo sie poddales :icon_mrgreen:

Wiekszy silnik!po chwili moze sie okazac ze 1100bedzie dla ciebie niewystarczajacy,ale to tylko moja opinia(mialem ten sam problem)

Pozdrawsiam :icon_mrgreen:

Edytowane przez Alex36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba motocykle są bezawaryjne, mają podobne osiągi i ogólnie są podobne pod względem technicznym. Ja miałem Hondę VT1100C Shadow z 94 roku i bardzo pozytywnie wspominam ten motocykl.

 

Ja mam takie proste odczucie po kilku latach użytkowania Hondy i Yamahy.

 

- honda bezawaryjna, świetna technicznie ale brzydsza od Yamahy,

- Yamaha jakoś bardzie podoba mi się stylistyka, chociaż wszyscy zawsze mówią bierz Hondę:-)

 

Teraz mam Yamahę i jestem cholernie zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...