Skocz do zawartości

Co o mz ??


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kierunki byly okragle do roku bodaj 1989. Ta MZtka jest dosc ladnie ZROBIONA. Dlaczego przy roczniku 1989 ma plastikowy tylny blotnik? Takie byly montowane od roku 1991 czyli cos zdrowo kombinowane, malo kto wymienilby blotnik na inny tylko dlatego, ze mu sie stary nie podobal. Wyglada, jakby caly tyl byl robiony/wymieniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przy roczniku 1989 ma plastikowy tylny blotnik? Takie byly montowane od roku 1991 czyli cos zdrowo kombinowane, malo kto wymienilby blotnik na inny tylko dlatego, ze mu sie stary nie podobal. Wyglada, jakby caly tyl byl robiony/wymieniany.

 

Ja mam 89` i mam plastikowy blotnik na tyle ba.. nawet malowana rama. WIec ?? moja ecia prawdopodobnie byla spalona :D i wymagala robienia takich zeczy :lol: ??

 

Moze koles kupil ecie , poszedl do sklepu z czesciami i sie podjaral plastikowym blotniczkiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małą uwagę do tego zdjęcia z allegro... czy te kierunki z tyłu nie pochodzą czasem od simsona (tego śmiesznego skutera)

 

Niee, to są kierunki chyba od etki 251

 

A czy MZtki i Simsony nie pochodzą z tej samej fabryki?Tak coś chyba ostatnio przeczytałem gdzieś na forum...ale mogę się mylić :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam 89` i mam plastikowy blotnik na tyle ba.. nawet malowana rama. WIec ?? moja ecia prawdopodobnie byla spalona :D i wymagala robienia takich zeczy  :lol:  ??

Ty Viper, MIALES plastikowy blotnik z tylu, bo teraz go prawie nie ma... :D Poza tym i tak wszyscy wiedza, ze kupiles popowodziowa padake i zrobiles, co mogles... :D

No dobra, grunt to pozartowac, nie? Jedni lubia przerobki, inni ich nie trawia. Ja naleze to tej drugiej grupy i wolno mi tak myslec; tak samo jak Tobie udoskonalac swoja maszynke. Gdybym kupowal MZ z przelozonym blotnikiem, prosilbym o pokazanie oryginala. Wcale nie znaczy to, ze gdyby gosc mi go nie pokazal, nie kupilbym. Ale daje to do myslenia, a praktyka niestety pokazuje, ze nie nalezy opierac sie na tym, co Ci sprzedajacy mowi, tylko na tym, co widzisz i z czym sie to moze wiazac. "Nie bierz jego slow za dobra monete, mysl przy ogledzinach i sluchaj tych mysli, a nie jego gadania, badz podejrzliwy, a nie latwowierny" - taka jest moja recepta na zakup dobrego sprzeta. Amen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...