Skocz do zawartości

Wszystko o DRZ 400


mbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos mial cos takiego?

 

Po dluzszej jezdzie na 1 biegu/polsprzegle lub full wcisnieta klamka (np. jazda w gęstym lesie)

sprzeglo staje sie miękkie i nie ma mozliwosci zamiany biegu.

Po jakims czasie kiedy moto odpocznie lub bedzie normlana jazda wszystko wraca do normy...

 

O co kaman? :)

 

 

Edytowane przez paf

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam przelozenie od e, 14/47

osobiscie mam takie, sprzeglo potrzebne tylko do ruszania

testowo bede zdejmowal jeszcze 1 zab z przodu, drzs ma okrutnie ciezki przod i slabo skacze przez drzewa

Edytowane przez -Jurgen-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam przelozenie od e, 14/47

osobiscie mam takie, sprzeglo potrzebne tylko do ruszania

testowo bede zdejmowal jeszcze 1 zab z przodu, drzs ma okrutnie ciezki przod i slabo skacze przez drzewa

 

Mialem przelozenie 13/47. Na jazde po lesie to brakuje v max. Na tor dobre ale nie na enduro. Zmienilem przelozenie na takie jak mialem przy kupnie moto 15/47 i jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurgen dla mnie w lesie brakuje v max na 13/47. Wrzucam 5 bieg troche gazu i juz nie ma czym cisnac. Ja jakos predkosci nieodczuwam na moto;p he a co do jazdy na torze z 13/47 nie latalem to nie bede sie wypowiadał ale sądze, ze masz racje bo biegi sa naprawdke krotkie.

 

samson zgadzam sie. Nawet na oko widac ze lancuch inaczej schodzi i slizg ma po dupie przez to

Edytowane przez str_18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze skosni tak dobrali wszystko zeby bylo gucio :)

 

Faktem jest ze jak bym sie gdzies wybieral na mega HC rzezbienie to by trzeba bylo wziac ze soba mniejsza zebatke na zmiane.

bannerfor.jpg

EXC 250 2ttttttt

EXC 400 R jak Rules,

DRZ 400 ADV oddana w dobre rece,

Romet 700 Pegaz - dzieciństwo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem przelozenie 13/47. Na jazde po lesie to brakuje v max. Na tor dobre ale nie na enduro. Zmienilem przelozenie na takie jak mialem przy kupnie moto 15/47 i jest spoko.

 

Ja tego nie kumam.

W lesie jazda z prędkością 90 km/h to już dużo. Inna sprawa to "szybkie szutry" na których każdy jest mistrzem manety. Miałem z takimi okazję jeździć. NIE POLECAM.

Moje obecne przełożenia 13/49 to już HC. W trudnym terenie na 2 i 3 biegu zawsze mam pod dostatkiem momentu obrotowego na kole i nie muli sprzęta nawet na niskich obrotach.

Nie muszę jeździć na półsprzęgle.

 

Fakt: łańcuch kończy się wiele szybciej, a 13 zębatka wytrzymała pół sezonu.

 

Teraz na wiosnę wrócę to przełożenia 14/49 bo szykuje się nam więcej objazdówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam paznowie czy wy rowniez macie podobne saczenie sie http://www.fothost.pl/show.php/1388826_DSC00018.JPG.html

tylko nie wiem czy to smar z lozysk czy cos gorszego :banghead:

oleju nie ubywa ? moze nie byc zauwazalne zbyt szybko, to tylko pocenie, ja obstawiam olej, smar musial by sie roztopic by tak wysiekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu wymiany napędu, gdzie można kupić tą podkładkę zabezpieczającą nakrętkę wałka zdawczego? Tylko ASO? Czy macie na to jakieś inne patenty, zakładacie starą?

 

 

Edytowane przez moonraker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu wymiany napędu, gdzie można kupić tą podkładkę zabezpieczającą nakrętkę wałka zdawczego? Tylko ASO? Czy macie na to jakieś inne patenty, zakładacie starą?

 

Podkładkę zabezpieczającą nakrętkę przedniej zębatki kupiłem w Suzuki za około 7 zł. Nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...